Menu

Tycie w ciąży.

Dziewczyny jak to u Was jest z tyciem w ciąży?
Ja tyję zbyt szybko i postanowiłam się ograniczać, stworzyłam swoją własną dietę(grins) Żadnych słodyczy, jedzenia po 21 i picie jak największej ilości wody.
Jestem w 21 tygodniu a przytłam już 7kg(placze)(placze)
Forum dyskusyjne: Ogólny , Ostatnio edytowane 05.05.2013 21:30
Pineczka Mamusia
 1271  11

Odpowiedzi

mag79 Mamusia

W ciazy nie mozna robic zadnych diet,ewentualnie ograniczyc slodycze.Chudnac to sobie bede po ciazy,bo takie sa to uroki bycia przyszla mama(grins)

Pineczka Mamusia

Wiem, wiem... jedzenia nie zamierzam ograniczać, najważniejsze dla mnie jest zdówko mojej dzidzi, ale słodyczy kategoryczny zakaz(placze)(grins)

ani96 Mamusia

ja jem wszystko na co mam ochotę , jestem w 6 mc ciąży a przytyłam 7 kg , lekarz mowi że trochę malo ale z dzieckiem jest wszystko dobrze. Diety w ciąży nie są wskazane(awve)

isiorek Mamusia

a ja jestem na diecie niskoglikemicznej bo mi cukier skacze, na początku ciąży schudłam jakieś 4 kilo a teraz jestem można powiedzieć na zerze wagowej, wszystkie wyniki mam dobre

Pineczka Mamusia

ani96 czyli w którym tygodniu jesteś? ja w 21 i lekarka wczoraj mi powiedziała że 7kg. to za dużo. Wiem że diety nie są wskazane, ale mi chodzi po prostu o niejedzenie słodyczy, zbyt późno i picie jak największej ilości wody. Dzidziusiowi to na pewno nie zaszkodzi;)

nina83 Mamusia

ja w ciazy jakos sie nie ograniczam,ale mogła bym bo słodycze akurat nie sa potrezbne ....ja jestem z33/34 tydz ciazy i mam 16 do przodu......no ale cóż..w poprezdniej miałam 20 kg....i zrzuciłam bardzo szybko.NIE PREZJMUJ SIE ZA BARDZO(kwiatek)

Justyna100 Mamusia

ja jestem w 35 tc przytyłam 13 kg z pierwszym dzieciem przytyłam 20 kg i bardzo szybko wróciłam do swojej wagi więc wcale się nie przejmuje tym że teraz przytyłam wkońcu to są uroki ciąży.

ani96 Mamusia

jestem w 25 tyg , na początku ciąży trochę przytylam ale od jakiegoś mc moja waga stoi w miejscu

Kinga1009 Mamusia

nie nie nie!!!!!!!!!! nie wolno stosowac diet w ciazy!!!!!!!!!

ty to zgubisz jak urodzisz, spalisz karmiac piersia a stosujac SAMA die mozesz aszkodzic dla dzidzi.. ewentualnie przejdz sie do diabetologa:)

jedz to na co masz ochote bo twoj organizm tego potrzebuje i dzidzia w brzusiu tez tego chce:)

Kinga1009 Mamusia

NIe nie nie!!!!!!!!! nie mozna samemu sobie utworzyc diety!!!! tylko mozesz zaszkodzic dla dziecka!!! nie przejmuj sie waga! oby dzidzia byla zdrowa a nie zbede kalorie i tak zgubisz po urodzeniu karmiac piersia, bo dzidzia ci wyciagnie:) a jezeli juz tak naprawde cie to przeraza to wybierz sie do diabetologa:)
a ja jestem w 7 miesiacu i przytylam 17kg ale dwojeczke:)
nie przeszkadza mi to oby byly zdrowiutkie:)

buziaki(kwiatek)(kwiatek)

madelaine Mamusia

No ja mam ten sam problem. Jestem w 28 tygodniu ciąży i przytyłam już prawie 16 kg. Mój lekarz twierdzi, że to za dużo i mam się pilnować. A ja wcale się nie obiadam, od kiedy jestem w ciąży staram się zdrowo odżywiać, więc nie wiem czemu tak tyje. I nie wiem, co mam zrobić , by już tak nie tyć?(placze)

MalinowaPanna Mamusia

Zerio diet u mnie, nie w ciąży. Ograniczać to się będę jak już urodzę, ale teraz karmię 2 osoby przecież ;]
Ja mam obecnie prawie 28 tc. i +10 kg ;d

Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.