Menu

Magazyn

Jesteś matką, oczekujesz potomstwa lub starasz się o dziecko? U nas znajdziesz ciekawe i pomocne informacje, artykuły oraz serwisy na wszystkie tematy związane z macierzyństwem. Rozejrzyj się, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Życzymy Ci dużo dobrej zabawy i przyjemnej lektury naszego magazynu!

Top Tematy

KTG

KTG

Badanie KTG daje możliwość obserwacji akcji serca dziecka i czynności mięśni macicy. To nieocenione badanie zwłaszcza przy porodzie. Z tego artykułu dowiesz się, jak ono przebiega i kiedy się je wykonuje.

zajść w ciążę rozumiejąc kobiecy cykl

Zrozumieć kobiecy cykl

Bez różnicy czy w ramach antykoncepcji, czy przy planowaniu dziecka: kobieta powinna znać przebieg swojego cyklu menstruacyjnego. Jeśli planujesz zajść w ciążę, z pewnością powinnaś przeczytać ten artykuł.

szkoła podstawowa: test trzecioklasisty

Test trzecioklasisty

Test trzecioklasisty to jeden z dwóch większych sprawdzianów, jakie przewiduje szkoła podstawowa. Dowiedz się, jak wygląda test trzecioklasisty i jak się do niego przygotować.

Sport w ciąży pomaga czy szkodzi?

Sport w ciąży pomaga czy szkodzi?

Aktywność fizyczna to we wczesnej fazie ciąży Twój sprzymierzeniec. Nie powinnaś się jednak przemęczać, gdyż może mieć to wpływ także na dziecko.

Poronienie a łyżeczkowanie

Poronienie a łyżeczkowanie

Nierzadko po poronieniu konieczne jest łyżeczkowanie macicy. Dowiedz się, co dokładnie kryje się pod tym pojęciem i jakie są alternatywy dla tego zabiegu po poronieniu.

śluz szyjkowy a zajście w ciążę

Śluz szyjkowy

Śluz szyjkowy to dość istotny parametr, który dobrze jest obserwować, jeśli chcesz zajść w ciążę. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej.

pierwszoklasista a szkoła

Pierwszoklasista w szkole

Gdy pierwszy dzień w szkole zbliża się wielkimi krokami, warto odpowiednio przygotować się na tę chwilę. Tutaj podpowiemy Ci, jak to zrobić najlepiej.

uczenie się i odpoczynek

Uczenie się a odpoczynek

Warto zadbać o to, aby dziecko miało w ciągu dnia wystarczająco dużo czasu zarówno na uczenie się, jak i na odpoczynek. W tym artykule przedstawione zostały sposoby na to, jak znaleźć równowagę.

Kategorie w magazynie

Wszystko o planowaniu rodziny

Planowanie rodziny

Wszystko zaczyna się od pragnienia dziecka. Potem przychodzi czas na planowanie rodziny. W tym dziale znajdziesz mnóstwo wskazówek o tym, jak szybko zajść w ciążę oraz jak wzmocnić swoją płodność.

ciąża

Ciąża

Twoja ciąża to początek wspaniałej podróży. Magazyn NetMamy "Ciąża" będzie Ci podczas tej przygody towarzyszył. Tutaj znajdziesz wskazówki dotyczące rozwoju Twojego dziecka, przebiegu ciąży

Poród

Poród

Jesteś w 9. miesiącu ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż jesteś pełna obaw i zadejesz sobie wiele pytań. W naszym dziale "Poród" znajdziesz wiele artykułów, które rozwieją Twoje wątpliwości.

Niemowlę, wszystko o niemowlęciu

Niemowlę

W końcu nadszedł ten długo oczekiwany moment i Twoje maleństwo jest już na świecie. Otwiera się nowy etap w Twoim życiu i jednocześnie stajesz przed wieloma pytaniami i wyzwaniami.

Dzieci, wszystko o dzieciach

Dzieci

W dziale "Dzieci" znajdziesz wszystko odnośnie wychowywania, opieki, rozwoju oraz odżywiania swojej pociechy.

Partnerstwo i rodzina

Partnerstwo i rodzina

W dziale "Partnerstwo i rodzina" przeczytasz artykuły na temat współycia z parterem oraz życia rodzinnego. Przeczytaj również na temat opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym.

zdrowie, żyj zdrowo

Zdrowie

W dziale "Żyj zdrowo" znajdziesz wiele artykułów na takie tematy jak: zdrowie, przepisy, odżywianie, pielęgnacja i piękno.