Menu

Pieluchy i przewijanie

Przewijanie to dla młodych rodziców, zwłaszcza na początku trudny temat. Z czasem jednak wkroczy rutyna i pieluchy nie będą spędzać snu z oczu żadnego rodzica. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak prawidłowo przewijać dziecko i jakie pieluchy są najlepsze. Z nami żadna pielucha nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem.

Pieluchy i przewijanie krok po kroku

Pieluchy i związane z nimi czynności mogą zwłaszcza tuż po porodzie budzić wiele pytań i wątpliwości.Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy instrukcję przewijania krok po kroku, którą możesz bez problemu za pomocą jednego kliknięcia jako PDF otworzyć i wydrukować.

przewijanie i pieluchy - instrukcja obsługi

Pieluchy i bezproblemowe przewijanie

Co zrobić, aby przewijanie nie spędzało snu z oczu młodym rodzicom? Tutaj przeczytasz, na co należy zwrócić uwagę przy przewijaniu dziecka oraz co jest lepsze na pieluchy - stół czy komoda. Przydatne i praktyczne informacje na tematy związane z przewijaniem.

pieluchy - instrukcja do przewijania

Przewijanie - pomocna instrukcja

Aby przewinąć dziecko, potrzebujesz pieluchy, maleństwa i odrobinę wprawy. Z tego artykułu dowiesz się, jak sprawnie przewinąć każde maleństwo.

pieluchy i ubranka dla niemowląt

Ubranka dla niemowlaka

Nie tylko pieluchy, ale także sprawne ubieranie i przebieranie są gwarancją sukcesu. Z tego artykułu dowiesz się, jak sprawnie ubrać i przebrać maleństwo.

pieluchy i stół do przewijania

Przewijak

Pieluchy najlepiej zmienia się przy specjalnym stole do przewijania. Na rynku dostępne są także komody. Tutaj dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie.

pieluchy w torbie do przewijania

Odpowiednia torba do przewijania

Nie tylko pieluszki, ale także kilka innych, ważnych rzeczy powinno się znaleźć w dobrej torbie do przewijania. W naszym artykule podpowiemy Ci, co powinnaś zapakować, aby niczego Ci nie brakowało.

Odpowiednie pieluchy

Jednorazowe, wielorazowe i do tego w najróżniejszych rozmiarach - jeśli chodzi o pieluchy, to oferta rynku jest na tyle bogata, że czasem nie wiadamo, jakie pieluchy wybrać. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę.

pieluchy - odpowiedni rozmiar

Właściwy rozmiar pieluch

To, jaki rozmiar pieluchy jest dla dziecka najlepszy, dobrze jest wypróbować, sugerując się zaleceniami producenta na opakowaniu odnośnie wagi i wzrostu. Tutaj dowiesz się, jak wybrać prawidłowy rozmiar pieluchy dla niemowlaka.

pieluchy wielorazowe

Pieluchy wielorazowe

Ostatnimi czasy pieluchy wielorazowego użytku powoli powracają do łask. W tym artykule przedstawiliśmy najważniejsze zalety i wady wielorazowych i jednorazowych pieluch.

Odparzenia i inne

Odparzenia to problem, który dotyczy niemal każdego niemowlęcia. Czasem za sytuację taką odpowiedzialne są nie tylko pieluchy czy braki w higienie, ale na przykład niektóre produkty spożywcze. Dowiedz się więcej na ten temat.

pieluchy i odparzenia

Sposoby na odparzenia

Odparzenia mogą mieć najróżniejsze przyczyny. Czasem są to pełne pieluchy, które za długo pozostają w kontakcie ze skórą, innym razem kwaśne produkty spożywcze. Przeczytaj, jak radzić sobie z odparzeniami.

pieluchy i grzybica pieluszkowa

Grzybica pieluszkowa

Grzybica pieluszkowa to poważny i nieprzyjemny problem, który nieleczony może rozprzestrzenić się poza okolice pieluchy. Dowiedz się, skąd się bierze i co zrobić, aby przynieść dziecku ulgę w takiej sytuacji.

pieluchy i pieluszkowe zapalenie skóry

Pieluszkowe zapalenie skóry

Wysypka pieluszkowa bierze swój początek najczęściej w odparzeniach, które nieleczone dają możliwości rozwoju chorobotwórczym mikroorganizmom. Przeczytaj, jak radzić sobie z tą kłopotliwą dolegliwością.