Menu

Sztuczne zapłodnienie

Sztuczne zapłodnienie metodą inseminacji jest jedną z najczęściej stosowanych metod wspomagania rozrodu. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, na czym polega inseminacja oraz jaki jest jej dokładny koszt.

Sztuczne zapłodnienie: metody

Sztuczne zapłodnienie metodą in vitro i inseminacji, to dwa najczęściej wykonywane zabiegi przy leczeniu bezpłodności. Przeczytaj artykuł „Metody sztucznego zapłodnienia”, aby zapoznać się z przebiegiem każdej z tych metod.

sztuczne zapłodnienie - inseminacja

Inseminacja

Sztuczne zapłodnienie metodą inseminacji jest jedną z najczęściej stosowanych metod wspomagania rozrodu. Dowiedz się, na czym polega inseminacja i jaki jest jej koszt.

sztuczne zapłodnienie - in vitro

In vitro

Pod hasłem in vitro rozumiemy sztuczne zapłodnienie, dokonane w warunkach laboratoryjnych, poza organizmem kobiety. Przeczytaj nasz artykuł.

sztuczne zapłodnienie - ICSI

ICSI

Sztuczne zapłodnienie ICSI jest alternatywną formą zapłodnienia in vitro. Dowiedz się, czym dokładnie jest ICSI, jaki jest przebieg tej metody oraz jaka jest jej cena.

krioprezerwacja jako metoda sztucznego zapłodnienia

Krioprezerwacja

Krioprezerwacja to proces, w którym komórki lub tkanki są przechowywane w ujemnej temperaturze, w celu ich późniejszego wykorzystania. Dowiedz się więcej.

dawcy nasienia: sztuczne zapłodnienie

Dawca nasienia

Twój partner ma problemy z płodnością. Nie wiecie na jakie sztuczne zapłodnienie się zdecydować? Przeczytaj o możliwościach banku spermy.

sztuczne zapłodnienie - dawstwo gamet i zarodków

Dawstwo gamet i zarodków

Zdecydowaliście się na sztuczne zapłodnienie poprzez znalezienie matki zastępczej? Dowiedz się, na czym dokładnie polega dawstwo gamet i zarodków.

sztuczne zapłodnienie: TESE

TESE

Sztuczne zapłodnienie metodą TESE daje szansę na posiadanie biologicznych dzieci mężczyznom mającym problemy z płodnością. Dowiedz się więcej.

sztuczne zapłodnienie: MESA

MESA

Zastosowanie metody MESA w przypadku problemów z płodnością Twojego partnera może być  dla Was optymalna metodą. Dowiedz się więcej.

Sztuczne zapłodnienie: tak – nie?

Choć w Polsce edzięki metodzie in vitro urodziło się około 30 tys. dzieci, to sztuczne zapłodnienie wciąż jest tematem niezwykle kontrowersyjnym. Przeczytaj ten dział i dowiedz się, jak sztuczne zapłodnienie może przybliżyć Cię do spełnienia marzenia o dziecku.

Ryzyka sztucznego zapłodnienia

Ryzyka sztucznego zapłodnienia

Sztuczne zapłodnienie wiąże się z ogromnym obciążeniem psychicznym dla obojga partnerów. Jakie ryzyko niesie ze sobą sztuczne zapłodnienie?

Koszty sztucznego zapłodnienia

Koszty sztucznego zapłodnienia

Sztuczne zapłodnienie to dla wielu jedyna szansa na posiadanie dzieci. Koszt leczenia bezpłodności powoduje, że wiele osób nie stać na sztuczne zapłodnienie.

Pokonać bezpłodność

Pokonać bezpłodność

Leczenie niepłodności jest niezwykle długim i ciężkim procesem. Dowiedz się, jak najlepiej przeżyć ten trudny dla Ciebie okres.

Diagnostyka preimplantacyjna

Diagnostyka preimplantacyjna

Diagnostyka preimplantacyjna pozwala na wykrycie wad genetycznych zarodka przed transferem do macicy. Dowiedz się, na czym polega diagnostyka preimplantacyjna.