Menu

Poród

Jesteś w 9. miesiącu ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż jesteś pełna obaw i zadejesz sobie wiele pytań. W naszym dziale "Poród" znajdziesz wiele artykułów, które rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące porodu i będą odpowiedzią na Twoje pytania odnośnie przyjścia dziecka na świat.

Poród: przygotowania

Jak przeżyć poród? Czy są jakieś sposoby, aby poród był mniej bolesny? Zajęcia w szkole rodzenia z pewnością pomogą Ci świetnie przygotować się do porodu. Dowiesz się tam wielu ważnych rzeczy dla przyszłej matki. »Wszystkie artykuły z działu "Szkoła rodzenia"

Zanim nastąpi poród

Poród to niezwykle ważne wydarzenie. Nie ma wątpliwości, że narodziny Twojego dziecka to jeden z najpiękniejszych momentów Twojego życia. Jak odpowiednio przygotować się do porodu? »Wszystkie artykuły z działu "Przed porodem"

Poród w domu

Poród w domu

Poród w domu może mieć miejsce jedynie wtedy, gdy ciąża przebiegała bez komplikacji oraz gdy wykluczone są jakiekolwiek choroby lub problemy ze stanem zdrowia dziecka.

Dom narodzin

Dom narodzin

Dom narodzin jest miejscem prowadzonym przez położne, gdzie może zgłosić się każda ciężarna, pragnąca urodzić dziecko w niemalże domowych warunkach. To wspaniała alternatywa dla kobiet.

Jak wygląda poród?

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda poród i co możesz zrobić, gdy nadejdzie moment rozwiązania. W naszym dziale „Jak wygląda poród?” znajdziesz wiele ważnych informacji. »Wszystkie artykuły z działu "Jak wygląda poród?"

Optymalne pozycje porodowe

Optymalne pozycje porodowe

W każdej szkole rodzenia dowiadujesz się, jak wygląda poród oraz jakie pozycje porodowe możesz przybrać, gdy nadejdzie moment rozwiązania.

Poród po terminie

Poród po terminie

Dziecko przychodzi na świat wtedy, kiedy jest na to gotowe. Czasami nastepuje to w 38, a czasem w 42 tygodniu ciąży. W tym artykule znajdziesz informacje na temat tego, jak wygląda poród po terminie.