Menu

???

Max skończył 4m-ce jest bardzo spokojnym dzieckiem, mało co placze, tylko czasami - powiedzcie mi, czy Wasze dzieci w tym wieku też były takie spokojne, bo już sama nie wiem czy sie cieszyć czy martwić. Dodam, ze mało co gaworzy więcej "piszczy".

patimama
 517  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

Madzik8889
Moja córka też była wtedy taka spokojna nawet przesypiała już całą noc. Nie martw się jak zacznie chodzić to nadrobi wszystko(pout) Tak jak Olivka teraz wszystko chce ruszyć i tylko na złość zrobić i żeby ją gonić:))
iwona1985
moja córeczka też tak miała do 6 mkiesięcy wszyscy mówili jaka spokojna, ale później się rozkręciła i czasami da popalić a teraz ma prawie roczek w czwartek dokładnie więc ciemasz się czego martwić narazie się ciesz
JUTI
Moja Julia była spokojna tylko przez pierwszy miesiąc,a potem to był żywioł energii(smiech) i do dziś jej tak zostało(kwiatek)
koza54
MOJA W TYM WIEKU TEŻ MAŁO CO GAWORZYŁA I WIĘCEJ PISZCZAŁA. DOPIERO W PIĄTYM MIESIĄCU MI ZACZĘŁA BARDZIEJ GAWORZYĆ. JA TO BYM SIĘ CIESZYŁA, ŻE DZIECKO SPOKOJNE :) GORZEJ BY BYŁO GDYBY WOGÓLE NIE PŁAKAŁO ANI MARUDZIŁO :)
AGAO30
Miałam podobna sytucje - u mnie było to spowodowane obnizonym napieciem mięsniowym w pore zauwazonym. Od 6 tygodnia zycia mały był pod opieka neurologa (zreszta do dzisiaj jest) i rehabilitowany. Co prawda gaworzenie było, a tak naprawde to płaczem dał nam popalic jak skończył 8 miechów. Jak sie niepokoisz to może udaj sie najpierw do pediatry a potem do specjalisty.
ulenka091987
mój też był taki spokojny, ale teraz nadrabia, to że piszczy to normalne, dzieci przechodzą przez taki etap piszczenia(choć nie zawsze) jeśli bawi się, łapie zabawki, interesuje się otoczeniem to jest ok, a jeśli masz jakieś wątpliwości do przejdź się do lekarza, mojej siostry syn dużo spał, mało się bawił, nie interesował się niczym, po jakimś czasie doszły dziwne spięcia mięśni brzucha, na początku pediatra powiedziała, że to od kolek może być, ale teraz nie dawno wyszło, że ma padaczkę, trudną do wyleczenia i taką, która cofa go w rozwoju więc jeśli masz wątpliwości to do lekarza a jeśli się dobrze rozwija to nie masz się czym martwić
patusia06
moj synek ma prawie 6 miesiecy i od urodzenia jest spokojnym dzieckiem.
patusia06
dodam ze jest zdrowym dzieckiem
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.