Menu

?

Hej :) Ja mam pytanko bo się trochę niepokoje ...moja niunia (5,5 mies) odkąd skończyła miesiąc przesypiała noce ok 8 godzin no i karmiłam ja ok 22 na noc i kolo 6-7 rano ...ale od kilku dni wariuje bo nie wiem co mam robić często nie chce jeść już o 22 tylko 8-9 wieczorem i wstaje rano nawet o 9 (wow) czyli nie je ok 12 godzin ...i nie wiem co robi czy ja mam specjalnie budzić wcześniej i karmić, czy po prostu czekać aż wstanie skoro nie chce wcześniej jeść, bo nie budzi się ...pomóżcie, aha dodam ze już jej powoli daje parę łyżeczek zupki (tyle ile ona chce) 2x dostaje kaszkę rano i wieczór i 3 razy mleko (karmie butla) ...

Paulinka1701
 564  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie

Odpowiedzi

Mandarinios
spokojnie i ciesz się przespanymi nocami:) Jeśli dobrze przybiera na wadze to nie ma powodów do niepokoju. :) Poza tym jest gorąco, więcej chce się pić. Dziecko wie co robić :)
Paulinka1701
To mi ulżyło...ostatnio byłam na szczepieniu i była ważona pediatra mówiła ze dobrze przybiera na wadze nawet b. dobrze...ale wiece nie wiedziałam czy to normalne (pout) no to fakt ostatnio więcej mi pije soczku i więcej jej daje bo ja sama nie wyrabiam co mówić takie maleństwo ech ..Dziękuje (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Runka
moj synek 12 godzin przesypia w nicy od 4 miesiaca zycia, tez byl na butli, wiec nie masz sie czym matrwic tylko ciesz sie ze ci tak ladnie sypia (grins)(grins)(grins)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.