Menu

:)

Drogie mamusie a czego wy jeszcze nie spicie co??:P ale nie o to chodzi chodzi o to ze chcialam zrobic tort a jak tort to wiadomo biszkopt w przepisie bylo ubic bialka na sztywna piane ubijalam chyba ze 30 min i trzepaczka i mikserem i sie nie chcialo ubic:( ehhh nie wiem od czego to dodam zew dodalam szczypte soli ale to chyba raczej nie od tego bo czytalam ze jak sie doda szczypte soli to szybciej sie ubija :( dodam ze ociupinka zoltka mi wpadla doslownie ociupinka moze to byc powodem tego ze sie piana nie ubila??

daisy5788
 587  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

ggg

Odpowiedzi

JUSTYNA300511
TAK TO ŻÓŁTKO MOŻE BYC TEGO POWODEM(kwiatek)(kwiatek)
myszka838383
tak...jeśli wpadnie ci odrobina żółtka to piany nie ubijesz niestety. Musisz również uważać wbijając białka do miski...musi być idealnie sucha. :)
daisy5788
aaa to wszystko jasne :) gochasta moj trzepal on ma w tym wprawe (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
daisy5788
wiec powinno byc dobrze ubite (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
daisy5788
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) odroznic jajka mojego od kurzych to jeszcze potrafie jeszcze tak mocno mi sie nie chce spac a piza tym nie bylo krzyku przy ubijaniu wiec to nie to (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
daisy5788
ojjj ojjj co ja tam napisalam mialo byc a poza tym (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) jednak chce mi sie spac od ubijania tych jajek haha (spi)(spi)(spi)
anita3276
MOZE MIALAS ZA CIEPLE BIALKO?JAJKO SCHLODZONE ZNACZNIE LEPIEJ SIE UBIJE,A MOZE I TO ZOLTKO?
daisy5788
jakbym pomylila jajka to by bylo u Ciebie w miescie slychac (smiech)(smiech)(smiech)(smiech) ide sprawdzic jak jajeczka (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
renata3421
na pewno żółtko
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.