Menu

??????????????????????????????

To jest moja trzecia ciąża i według miesiączki jest to 20 tydzień a według usg to 17 tydzień, i miałam dziś wizytę u p. ginekolog i:
najpierw będąc u położnej nie można było usłyszeć bicia serduszka dziecka dodam że jeszcze nie czuję też ruchów dzidzi a potem będąc u lekarki (gin.) to ta z kolei podczas badania ginekologicznego stwierdziła że ciąża jest za mała, według niej nawet nie wygląda na 17 tydzień. Muszę jak najszybciej zrobić usg ale bardzo się boję, wyobrażam sobie najgorsze. Wiem że nie powinnam się martwić na zapas ale to nie takie łatwe. Czy może któraś z was była kiedyś w podobnej sytuacji bo ja już naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć a boję się najgorszego.

jollka
 648  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

marthakd
nie martw sie bedzie ok tylko najszybciej do lekarza biegnj
jollka
@kasia13 a jak wygląda i na czym polega to badanie dopplerowskie? Bo ja dostałam tylko skierowanie na zwykłe usg. I czy lekarz poprzez badanie ginekologiczne może naprawdę stwierdzić że ta ciąża jest za mała, może ona mnie źle zbadała, już sama nie wiem. A jeszcze miesiąc temu było wszystko dobrze, wręcz idealnie.
mycha2706
Spokojnie(grins) mój ginekolog stwierdzil ze jestem 4 tygodniu a byłam juz prawie w 8.... miesiac roznicy.Na usg tez wskazywało,ze dzidzia jest mała pozniej ze bedzie duza a w gruncie rzeczy urodziłam synka, wazył 2900 tylko i miał 50 cm... a teraz po trzech miesiacach wazy 7800 i 62 cm długi. Wszystko jest w porzadku i u Ciebie tez bedzie dobrze(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Agula80
Bosze, brzmi to bardzo groźnie ...... (placze) moje pierwsze usg miało tyle różnicy :( w 7tyg wyglądało na 5 tyg, a miesiąc pozniej dowiedziałam sie ze serduszko przestało bić nieługo pewnie po tamtym usg :( ale może tak naprawde wszystko być dobrze, takjak dziewczyny piszą, strach będzie, wiec rób to co powinnaś żeby sobie ic nie zarzucić(prezent)(prezent)(aniol)(aniol) jesteśmy z Tobą
Agula80
acha w pierwszej ciaży miałąm w ostatnim trymie tak ze do tyłu o 3-4 tyg ale to porpostu drobna córa sie urodziła i nadrobiła
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.