Menu

:(

no i niestety, mam skierowanie na patologie ciąży z cukrzycą :/ miesiąc diety nic nie dało, w szpitalu jestem zapisana na 6 stycznia dopiero bo przyjmują z zagrożeniem życia tylko. może uda mi się załatwić wcześniej ale to w poniedziałek dopiero....w sumie mała najważniejsza ale święta w szpitalu (pout) z małą najważniejsze że jest dobrze, nie ma dużego brzuszka, waży 1,1kg i ma pomiary dobre. a mnie czeka insulina. czy któraś z mam była w szpitalu w związku z cukrzycą??

isiorek
 799  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża cukrzyca szpital

Odpowiedzi

patrycja21
trzymam kciuki
Pineczka
Ja też trzymam kciuki... wszystko będzie dobrze(prezent)(prezent)(prezent)
Achcha
ja bylam w pierwszej ciąży - wyniki wychodziły na granicy więc nie uznano tego za cukrzycę ale musiałam trzymać dietę, Jak masz silną wolę i nie będziesz się objadać słodkimi w domu to nie idź na święta do szpitala. Będziesz tam sama a i tak Ci nic nie będą robić bo zabiegi i badania przełożą na "po świętach". Ja miałam skierowanie pod koniec roku a poszłam około 5 stycznia bo jeszcze inwentaryzację musiałam skonczyć w pracy!(grins)
korek221
wszystko będzie dobrze(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Anita21
trzymam kciuki za was!!!!!!!!!!!(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
rudagibalska
ja miałam cukrzycę i ścisłą dietę ale nie tyklo brak słodyczy . W innych pokarmach też są ściągłam z internety i dałam rade ale okropieństwo we Wrocławiu jest poradnia dla kobiet w ciąży z cukżycą i tam dostosowują dietę indywidualne ... Bądz dobrej myśli jest dużo dziewczyn które muszą wstrzykiwać sobie insulinę ale bądz dobrej myśli wszystko będzie dobrze ,, Pamiętaj strach ma wielkie oczy TRZYMAM kciuki za was (kciuki)
Kasia21
będzie dobrze,trzymam kciuki(kwiatek)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
isiorek
no właśnie problem w tym że od początku diety jestem na diecie niskoglikemicznej, na słodkie już nie pamiętam kiedy patrzyłam a od miesiąca to już same warzywka, owoce, mięsko i ryby, nawet paluszka czy krakersa nie tkne :/
Punia
masz cukrzycę ciążową czy przed zajściem w ciążę byłaś już chora??skoro jesteś insulinobiorcą to patologia jest poprostu po to abyście były kobietki pod kontrolą gdyby cokolwiek się działo.wiem, że to nic fajnego tak leżeć i leżeć bo sama leżałam ponad 5 tyg. na patologi przykuta do pompy infuzyjnej beeeeee ale czego się nie robi dla maleństwa.napewno będzie wszystko dobrze :-)jeśli się dobrze czujesz i wszystko jest ok z wami to nie pchaj się na oddział na święta bo tam faktycznie nic ci nie pomogą(tylko będą kontynuowali dietę,podawali insuline, robili ktg,ważyli i mierzyli brzuch).powodzenia(kciuki)
isiorek
no właśnie nie miałam problemów z cukrem, zobaczymy czy jutro coś załatwie ale na chwile obecną ide na oddział 6 stycznia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.