Menu

@

dziewczyny od 8 dni spoznia mi sie okres robilam dwa test ciazowe z moczu ale nie rannego i wyszły negatywnie. wiec w ciazy nie jestem. Jeden test robilam 3 dni przed planowana miesiaczka a drugi 6 dni po planowej miesiaczce. Dodam ze boli mnie brzuc w dole nie caly czas ale czasami juz od dwoch tygodni. Co to moze byc ?? Czy ktoras z was tak miala. Moj cykl trwa juz 39 dni. a zawsze co 27 dni mailam okres.

malwina123
 526  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie okres

Odpowiedzi

domka
ja tak miałam jak byłam w ciaży...robiłam testy wychodziły negatywne ,brzuch bardzo mnie bolał jak bym miała dostac okres ,dopiero w 8 tygodniu ciazy test pokazał mi ze w niej jestem...Po za tym oczywiscie mogą to być różne zaburznia .Najlepiej udać sie do lekarza ...Pozdrawiam (grins)
avilla1209
przyczyny opoznienie miesiaczki moga byc rozne nie zawsze spowodowane ciaza!stres,choroba,zmiena klimatu,diety!

ps.moja siostra byla w 3 miesiacu ciazy robila 3 testy i kazy wychodzil ze nie jest w ciazy!dopiero potwierdzil to lekarz!
malwina123
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi jutro pójdę zrobić test z krwii będzie najbardziej wiarygodny. Jeżeli potwierdzi, że nie jestem w ciąży udam się do lekarza bo bardzo mnie to martwi. Jeżeli będę w ciązy to tez udam się do lekarza. W pierwszej ciązy zorbiłam test po tygodniu od spodziewanej miesiączki i wyszedł pozytywnie za pierwszym razem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.