Menu

11 dzień po terminie

dziewczyny termin porodu według miesiączki miałam na 9 marca a według usg na 15 marca u jednej pani doktor. a inny powiedział mi żeby się bardziej nastawić na drugą połowę miesiąca i powiedziała mi że najprawdopodobniej ok 21 marca. chciałam dzisiaj zrobić ktg ale w weekendy nie robią, rozmawiałam jednak z położną i ona powiedziała że 11 po terminie to już dużo i powinnam zgłosić się do szpitala jak nie teraz to w poniedziałek już napewno. jednak wszystko jest ok ruchy normalnie. wariuje bo nie wiem co robić czy wy też byłyście tyle po terminie?!

basiaikubus
 711  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża po terminie

Odpowiedzi

JUSTYS
wiesz ja nie byłam po terminie ,ale 11 dni to już długo ja bym się zgłosiła do szpitala
234olenka
ja przenosiłam ciąze 8 dni po terminie.....do szpitala ledwo zdążyłam:))(kciuki)(kciuki) ale twoja sytuacja jest inna to już jest 11 dni więc tak jak pisze@mamaMisia1 zgłoś się jak najszybciej do szpitala i zrób dokładne badania!!!
pozdrawiam
izkalepszy
ja urodziłam 6 dni po terminie a moja siostra 14 dni po terminie,zgłoś się do szpitala bo u mojej siostry mała już była trochę zielona od wód płodowych...
MAJA15
Ja pierwszą córkę urodziłam 12 dni po terminie, a drugą 11 dni. Lekarz powiedział mi na samym początku ciąży że nie mam co liczyć że urodzę w terminie ze wględu na nie regulane miesiączki, ale na szczęście było wszystko ok i dziewczyny urodziły się zdrowiutkie i ze mną też było ok. Pozrawiam i nie denerwuj się , wszystko będzie ok!!(grins)(grins)(grins)
meggy1808
atena ma rację więc na razie nie ma co się zamartwiać . Jeśli nic się nie dzieje to poczekaj do poniedziałku. Ja też miałam przenoszoną ciążę, pojechałam na ktg i okazało się , że mam rozwarcie na 4 centymetry (nawet o tym nie wiedziałam ) więc może ty też na dniach zaczniesz rodzić(kciuki)(kciuki)(kciuki)
cytrynka
JA URODZIŁAM 11 DNI PO TERMINIE I WSZYSTKO BYŁO OK
xkasiulax
Ja pojechałam 4-dni po terminie i nic się nie działo ale ze szpitala już mnie nie chcieli wypuścić,chyba że na własną odpowiedzialność,bo Mówili,że po wyznaczonym terminie muszę,być pod stałą opieką lekarską zostałam,i urodziłam w nocy A KTG u nas robią bez względu czy to weekend,czy jakieś święto Jedź do szpitala,niech cię zbadają (kciuki)
Ewa0528
Ja urodziłam 8 dni po terminie pojechałam na wywoływanie i miałam tylko jeden termin 15.09 ,nie wiem ja bym jechała żeby mnie zbadali czy wszystko ok.
karolincia
10 dni po terminie miałam wywoływany poród ale od 2 dnia po terminie mialam robione regularne ktg robione i byłam w szpitalu,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.