Menu

18stka!!!!

Kochane Dziewczyny, napiszcie co można kupić siostrze mojego męża na 18stkę?? Nie mam zielonego pojęcia co jej sprezentować,a nie chciałabym by były to pieniądze,bo wiem,że szyko sie rozejdą bez pożytku...

artisylvi
 594  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina 18stka

Odpowiedzi

neliteli
może biżuteria młodzieżowa?
artisylvi
myślałam o 18 różach,ale to pewne dostanie od chłopaka...
bibelotów też ma calą szafke,może faktycznie jakś biżuteria...
już nawet myślałam o czymś śmiesznym z sexshopu,ale na imprezie będą teście,więc nie będę przesadzać;)
artisylvi
Nono nie głupi pomysł z tym portfelem(kciuki) dziękuję @degi(kwiatek)
myszka838383
chciałam napisać dokładnie to co degi :) czyli torebka, portfel, perfumy,kolczyki, jakiś błyszczyk plus tusz do rzęs ( dobrej firmy ) wszystko zalezy od tego ile kasy chcesz przeznaczyć :) są takie sklepy z mydełkami..można kupić taki komplecik cudnych mydełek ładnie zapakowanych w różnych kształtach i kolorach..też super sprawa :) oczywiście jako dodatek :)
artisylvi
Dziękuję Wam Dziewczyny(kwiatek) na Was zawsze można liczyć(kciuki)
koza54
Ja pamiętam, że na 18 dostałam kase od ciotki i się bardzo cieszyłam, bo nawet wolałam dostać kase i sama sobie kupić coś (grins) a dostałam 200zł i było git (kciuki)(grins)
kamm123
18stkę ma się tylko raz w życiu, także proponuję srebrny łańcuszek z ładnym wisiorkiem, np. z serduszkiem albo pierwszą literką imienia (grins)(grins)(grins), albo srebrną bransoletkę. Możesz również kupić szwagierce jakieś młodzieżowe perfumy, np. nike albo puma. Ja pamiętam, że swojej ciotecznej siostrze kupiłam ładną torbę skórzaną Diversa, a ja osobiście dostałam pieniądze i jakieś upominki... Pieniądze pamiętam, że szybko się rozeszły i dlatego nie polecam dawać "koperty".
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.