Menu

2-2,5 latek -plan dnia

Jestem ciekawa jak mija wam dzien z 2-2,5 latkami , co robicie jakie macie pomysly czy macie jakis plan ???Moj maly to tornado wszedzie go pelno i nie nadazam za nim , nieraz brak cil i cierpliwosci....

Kinia008
 1389  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem 2 latek

Odpowiedzi

aga24
Z chęcią poczytam bo też jestem ciekawa:)
Kinia008
No nieraz mam takie dni,że juz wlacze mu ta bajke a wiem ,ze zle robie i to mnie boli, a on uwielbia je ogladac, robimy duzo rzeczy razem, ale on szybko sie nudzi rzuca wszystkim, robi sie agresywny i koniec zabawy:)
lola86
Moja mała wstaje i przychodzi do nas o 5.30 i zaczynamy dzień od leżenia w łóżku ja trochę odsypiam ona ogląda bajki , To jedyna metoda żeby przymnie poleżał . Potem mycie zębów i ok 8 wyprawa do sklepu czy deszcz czy śnieg . ok 9 wracamy robimy śniadanko mała karmi psy. Później sprzątanie pranie mała chodzi za mną krok w krok i mi pomaga oczywiście z jej pomaganiem wszystko trwa o wiele dłużej .Ale widzę że sprawia jej to ogromną przyjemność . (nawet chrzestna kupiła jej fartuszek do sprzątania ,oczywiście z kubusiem puchatkiem ) Później zabawa . o 14 robimy obiad też wspólnie mała tego nie przegapi .Jemy i idziemy na 2 godzinny spacerek (teraz gdy wracamy jest juz ciemno ) każda ma godzinkę dla siebie mała ogląda bajki (ale często oglądamy te bajki razem ) . Potem jest czytanie .Gdy przychodzi maż ok 19.30 jemy kolacje maż obiad . Później dzikie zabawy z tatusiem . ok 21 kąpiel i przed 22 czytanie książki i sen . o 2 pobudka na marudzenie do 4 a o 5.30 góra 6 znów zaczynamy nowy dzień .
Kinia008
Hehehe nie no mój o 19 chodzi spac 23,2,3 roznie budzenie w nocy i spi do 7-8 rano
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.