Menu

2, 5 roczniak w przedszkolu... co sądzisz?

Potrzebuje opieki nad moją 2,5 latką....Byłam już w przedszkolach, w Państwowym nie ma szans ale w publicznym owszem przyjmą go. (na żłobek marne szanse). Czy któraś tu obenca mama wysyłała swoje dziecko tak wcześnie do przedszkola?

Anusia22
 338  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem dziecko w przedszkolu

Odpowiedzi

LaMandragora
Moja najstarsza poszla do przedszkola w wieku 18 m-cy. Tak, do przedszkola, bo w DE nie ma zlobkow. Sa tylko przedszkola. Z czasem troche sie pozmienialo, ale te 9-10 lat temu byly przedszkola, gdzie w jednej grupie byly dzieci niemalze od urodzenia do momentu pojscia do 1-szej klasy, wiec praktycznie dzieci, ktore mialy 1-sze szczepienia, pamietam, ze bylo dziecie 4-miesieczne, najstarsze to 6-latki na wylocie juz.

Co moge powiedziec? Cora swietnie sie zaaranzowala i nie zaluje do tej pory, ze tak wczesnie tam poszla. Natomiast srednia poszla majac 2 lata i wzielam ja pozniej, bo nie do konca sobie radzila.

Najmlodsza poszla majac prawie 3 lata i chodzi caly czas (w sierpniu skonczy 4 lata)... ale poczatki byly trudne. Jak widac to nie od wieku zalezy a od dziecka.
Nena
Moja w wieku 1,5 roku poszła bo mamusia wróciła do pracy. Na początku byl płacz i owszem ale z czasem zaakceptowała wszystko i świetnie się czuła.
ryzawa535
Mój synek poszedł w wieku 2.5r na początku był płacz jego jak i mój tak mi go było szkoda,tydzień,dwa i było ok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.