Menu

2 pytania w 1:)))

Kochane powiedzcie mi, czy te pampersy z Rossmana Babydream to są ceratowe, czy normalne jak Happy, czy Hugiesy? I drugie pytanie: czy jak moja córka waży ok.11 kg, to pampersy od 14 kg i więcej nie będą za duże? Ile ważą Wasze dzieci i jakie pampersy noszą? Chodzi o ten przedział wagowy(grins) To w sumie wyszły 3 pytania, ale co tam...(awve) Czekam na odpowiedzi(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 838  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy pampersy waga dziecka

Odpowiedzi

MiJa
Bardzo fajne są te pieluchy z rossmana. I nie są ceratowe:) A ja tam zawsze wolałam większe pieluchy niż takie na styk(grins)
domka
moja wazy 13 nosi pampersy 7-18 kilo
xkasiulax
Ostatnio kupiłam pampersy gagi''od 4do9kg mała waży 7.700 a jeśli chodzi o pampery z rossmana to nie wiem(prezent)(prezent)
Beki
Moja ma roczek, waży z 10-12 kilo - nie wiem dokładnie - i nosi pampersy 6 czyli te 16+ i wcale nie są za duże. Mniejsze 5 są za małe na nią, bo poobcierana jest po nich.
Magdzik
W ogóle chyba lekarze zalecają większe pieluchy, niż takie na styk,żeby nie uciskały pupy. A Moniś teraz nosi 5., czyli od 12 kg i wydają mi się już ciut przyciasne, stąd moje pytanie...
Magdzik
Ok, dzięki kochane, Wy zawsze doradzicie(grins)(kwiatek)(kwiatek)
dyska29
Ja uzywam tylko tych rossmanowskich (na inne maly mial uczulenie )i sa naprawde fajne tak ze smialo mozesz je wyprobowac i faktycznie wieksza pieluszka to wygoda dla dziecka
ilonka0606
POLECAM TE PIELUSZKI Z ROSMANA SA FAJNE I NIE BERATOWANE I JA ZAWSE WIEKSZE KUPUJE O EDEN ROZMIAR
Magdzik
(cukierek)(cukierek)(cukierek)
amalka
Ciekawe, że teraz wszystkie pieluszki jednorazowe to PAMPERSY (smiech) Ja Ci niestety nie doradzę bo my tylko Pampersy ale koleżanka chwali sobie te z Rossmana (kciuki)
Magdzik
OK, kupiłam małą paczkę próbę za 19,90zł:) Zobaczymy, jakie będą moje wrażenia(grins)
Achcha
Nie znam tych z Rossmana ale bardzo sobie chwalę dada z Biedronki - bawełniane i super chłonne. Próbowałam też Tourjours z Lidla ale Dady są lepsze, miększe i chłonniejsze. Mój Grzechu waży 12 kg i nosi 4+ (9-20 kg) z Pampersa albo 4 z Dada
Magdzik
@geodzia nie łap mnie za słówka cwaniaro(smiech)(smiech)
mala21
te z rosmana wypadają trochęmniejsze niż np hugies, więc myślę że możesz wziąść te od 14
wiola0912
teraz mam hugies ale zauwazyłąm ze mały ma dupke czerwona
a tak to dada z Biedrony i GAGA z Tesco tani e i dobre
wiola0912
aha a nr 4
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.