Menu

27 tydzień ciąży wody płodowe

Witam mamusie(kwiatek) jestem w 27 tyg ciąży i dzis byłam u lekarza powiedział mi że mam za dużo wód płodowych(placze)(placze) martwie się dlaczego tak jest i czy to nie zaszkodzi mojej ciązy???może miaął któraś z Was taki przypadek???

mgli21
 1841  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie wody płodowe

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Nie masz cukrzycy ciążowej, robiłaś już obciążenie glukozą?
Może maluszek ma kłopot z połykaniem wód. Musisz być pod stałą kontrolą lekarską i oszczędzaj się. Obserwuj brzuch czy z dnia na dzień gwałtownie się nie powiększa.
Ada3610
Ja miałam dużo wód, jak mnie rozcięli (miałam cc) to śmieli się że gumiaki mogli założyć. Wszystko było O.K. Zdrowy syn, zero komplikacji.
Ada3610
Tylko ja miałam cukrzycę ciążową
mgli21
ja miałam robione obciążenie glukozą i wyszło mi ok (placze)
MaLaCzarna
migli21 a z nerkami wszystko masz w porządku ??
mgli21
a jestem w 27 tyg ciązy i mały ma 1kg w pęcherzu ma mocz więc chyba połyka(placze)
karolincia
w karcie porodu miałam wpisane wielowodzie i zielone wody płodowe ale wszystko dobrze się skonczyło chociaż było troche komplikacji przy porodzie
mgli21
nerki mi dziś przebadał i nic wiele nie powiedział (kwiatek) wizyte mam za tydzień i ciekawe co będzie(placze) napisałm mi że mam tych wód AFI-180mm
agnese32
ja tez tak mialam wysikaj sie zaraz przed badaniem.mialam podobnie jak piegusek. mialam cukrzyce ciazowa i zatrucie ciazowe a nic cie nie swedzi na ciele ? masz duzo,duzo odpoczywac ? lez (awve)(cukierek)(cukierek) nie martw sie bedzie dobrze ?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.