Menu

3 dniówka i wysypka i dalej gorączka???

Kochane

Z czw na pt mały mój dostał wysokiej gorączki 38 i ak było przez 3 dni aż dochodziło do 39.Byliśmy u 2 lekarzy jeden powiedzial ze moze to 3 dniowka jesli po 3 dniach pojawi się wysypka 2i lekarz stwierdzil ze to ząbkowanie (idą zeby sa tuz tuz)
Wysypka się pojawiła w pon gorączki juz Filip nie miał a dzis znowu prawie 38.:((Z tym ze nie jest jakos mocno rozpalony i zachowuje się normalnie.Nie wiem czy przy tej wysypce po 3 dniówce moze byc jeszcze stan podgorączkowy???Nie wiem czy isc do lekarza mąż mnie wyśmiał..Co sądzicie o tej gorączce?

Daga81
 1819  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko choroba

Odpowiedzi

beatka7623
Stan podgorączkowy może się utrzymywać a 3 dniówka może trwać nawet do 5/6 dni
A i możliwe że ząbkowanie nałożyło się z 3 dniówką
KlaudynaK
Moja mała w styczniu miała zapalenie oskrzeli, nalozylo sie zapalenie uszu, trzydniowka z wysypka i skonczylysmy w szpitalu z rota wirusem. Wszystko na raz trwalo dwa tygodnie... Zwykla trzydniówka mnie nie zaskoczy ani nie zdziwi, a gorączka 38 może być faktycznie od ząbkowania - jak nie ma innych objawów. Leki zbijające podaje się po 38,5 więc teraz organizm sam się broni. Daj dziecku żel na dziąsła i obserwuj, jak będzie coś więcej to wtedy do lekarza... Pozdrawiam
grazyna13
zazwyczj po wytsypce poprawia sie samopoczucie , a ta wysypka to raczej takie plamy od głowy az do stop. Tak było w przypadku moich dziewczyn ale gorączki już nie miały.A może o porade można zadzwonić do lekarza i się upewnić ( ja tak robiłam),osobiście uważam że lepiej jeden raz za dużo pójść do lekarza niż jeden za mało. zdrówka.
Beatris0302
Kamil też miał 3dniówke,która trwała 5dni.. Miał wysoką gorączkę i potem wysypkę.. A gorączkował bardzo długo, no i mi tu lekarka powiedziała ze odporność jest obniżona po tej 3dniówce i nie mam się przejmować tylko obserwować Małego a jak by gorączka podeszła do 40to jechać do szpitala..No ale na szczęście gorączkował tylko do 38,5st.. Wiec może tez poczekaj troszkę i poobserwuj Filipka ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.