Menu

35 tydzien ciazy potworne klucie w podbrzuszu

jw. czy to moze byc oznaka przedwczesnego porodu? dziekuje za odp.

brawurka
 2339  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie 35 tc

Odpowiedzi

madzia1330
tez tak mam :) bylam z tym specialnie u lekarza, ale wszystko bylo dobrze , powiedzial ze maly mi cisnie glowka na dol , i kazda kobieta inaczej to odczuwa :) powidzial ze jak bedzie badziej bolec to mam wziasc paracetamol .
katarynka3311
Pod koniec to juz tak moze byc, ale dla pewnosci moze idz do lekarza.
madzia1330
a slyszalam ze no-spe nie powinno sie brac pod koniec ciazy , bo wlasnie dziala rozkurczowo :) kazdy lekarz mowi co innego .. :/ ale ja bralam paracetamol , i malutkiemu nie zaszkodzilo :)
kaisaa4
paracetamol nie zaszkodzi dziecku właśnie on jest bezpieczny dla kobiety w ciąży jak i dla dzieci. w ciąży w ogóle można bezpiecznie stosować tylko paracetamol jako lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy .... no-spy może faktycznie lepiej nie używać na końcówce, muszisz mieć skórcze przepowiadające przecież by macica przygotowała się do porodu.

brawurka 35 tydzień to już ciąża donoszona nie masz więc widma przedwczesnego porodu. można urodzić 2 tyg przed, 2 tyg po terminie t jesteś w 9 miesiącu więc spokojnie :] a pewnie jest ak dziewczyny piszą że dziecko ciśnie ci się główką w dół
Maffi
Ja miałam klucia od 26 tygodnia, raz sie wystraszylam i wyyladowalam na patologii... same przeszły... i lekarze nie umieli mi powiedziec co to było... do tej pory nie wiem, ale już mi przeszło.
madzia1330
POPIERAM KAISAA4 (kciuki)
kaisaa4
ja bym nie obrażała polskich lekarzy - zdarzają się partacze - jak wszędzie w każdym zawodzie, niestety !! zdarzają się pomyłki lekarskie - to tylko ludzie (oby nie po alkoholu i z głupoty!! bo to nie wybaczalne !! ) jest wiele świetnych specjalistów - polskich którzy pracują również poza granicami kraju. jest kilka świetnych szpitali w polsce z kardiochirurgią dziecięcą i wiele innych ..... czasem zastanowiłabym się nad wypowiedzią klasyfikując wszystkich do jednej szufladki. ale to moje zdanie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.