Menu

3dniówka

wczoraj Gabi obudziła gorączka, 39 stopni, nurofen zbił gorączkę, do lekarza dopiero na 16 (długa historia i już szukamy pediatry prywatnego, kupa nerwów i krzyków w przychodni a pogotowie nie przyjmnie jak przychodnia otwarta, a że bez lekarza to co to ich), no ale po 2 godzinnej drzemce wstała już z 41 stopni, do wyjścia do lekarza udało się zbić do 38. poza gorączką nic jej nie jest, no apetytu nie ma, wszystko po troszeczku. pani doktór jakaś na zastepstwie na mnie jak na wariatke bo dziecko na chore nie wygląda. ja do niej że może 3 dniówka?? to dała po narzekaniach jakiś lek antywirusowy i na spadek odporności. dziś 2 dzień gorączki, trochę gorzej, wezwałam na pomoc rodziców żeby ją jakoś zabawiać. schemat ten sam, gorączka bardzo wysoka, spadek i tak cały dzień. no jak nic wygląda na 3dniówke nie?? czy ta wysypka to na 3 dzień jest czy po 3 dniach gorączki?? czekamy na nią bo inaczej co jest niuni??

isiorek
 661  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat gorączka 3 dniowa wirus

Odpowiedzi

asiunia83
u nas na 4 dzień była wysypka
tlolek
mój miał trzydniówkę na początku roku
3 dni wysokiej temp i zero wysypki.
Kuba przy temp 40 stopni też nie wygląda na chore dziecko bo ma pełno energii do zabawy i wtedy najlepiej mu się psoci

póki co jedynie obserwuj i podawaj dużo picia
kinia87
moja córa też przechodziła 3dniówkę, ale 5 dni i na ten 5 dzień wyszła wysypka.To co właśnie można poznać po 3dniówce to wysypka.I też nie było innych objawów, prócz wysokiej gorączki, którą zbijałam, a ona pózniej znowu rosła. Wiadomo, miała mniejszy apetyt-gorączka meczy. Jak pisze @tlolek podawaj dużo wody i obserwuj.
kinia87
dodam,że pierwszym razem też myślałam,że to 3dniówka, bo Jagódka miała wysoką temperaturę i utrzymywałą się dość długo, więc lekarz skierował nas na bad.moczu no i wyszło zapalenie nerek.Bacznie obserwuj(kciuki)
isiorek
n o właśnie też mamy skierowanie, niestety dopiero jutro mogę zrobić bo byłyśmy same a z taką gorączką nie chciałam jej ciągać po labolatoriach
MaLaCzarna
To może być również zapalenie dróg moczowych . Zróbcie badanie moczu.
karolincia
powtórze po dziewczynach zróbcie badania moczu
daryjka87poznan
Mojej wysypka wyszla na 4 dzien.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.