Menu

4 cesarka

Witam was drogie mamy, chcialam zapytać czy ktoraś z was miała może 4 cesarki? CZy wszystko bylo w porzadku czy byly jakies komplikacje?

andzias
 830  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród cesarka 4

Odpowiedzi

Ada3610
Jedna kuzynka ze strony męża miała 4 cesarki. Ma cukrzycę i jeszcze rodziła rok po roku. Lekarz po ostatnim porodzie kazał jej wkładkę domaciczną założyć(smiech)
Wszystko było i jest z nią o.k. Ale zachodzić w ciąże ma już zabronione.
mycha2706
A co Cię tak śmieszy @Ada3610??? Czy 4 dzieci jest powodem do nabijania się?Miałam 3 cesarki i raczej 4 nie jest wskazana,ale gdyby się trafiło to nie ma innego wyjścia jak CC.Mój lekarz powiedział,ze kobiety mają i po 5 i zyją mają się dobrze.Bądź dobrej myśli,żadnych komplikacji być nie powinno...w sumie moze się to zdarzyc po pierwszej i kolejnych...Wszystkie wątpliwości na pewno rozwieje Twój lekarz(kciuki)
kreskah
dużo zalezy od stanu macicy i jakości przeprowadzonych wcześniej zabiegów. mnie spartaczyli pierwszą cesarkę i przez to drugą (po zaledwie 16 miesiącach) miałam bardzo ciężką. Lekarka asystująca powiedziała, że lepiej, żeby tu już więcej dzieci nie było, z kolei ze mną na sali leżała kobieta po 3 cesarce, której lekarz powiedział, że spokojnie mogłaby mieć kolejny zabieg.
gdyby mnie przytrafiło się trzecie dziecko, na pewno zrobiłabym wszystko, żeby zabiwg przep ro wadził lekarz zaufany, z dużym doświadczeniem.
Ada3610
Mycha2706 Nie śmieszą mnie rodziny wielodzietne, nawet je podziwiam. Sama bym chciała mieć więcej dzieci.
Śmieszy mnie tej dziewczyny bezmyślność . Ma cukrzycę i inne przeciw wskazania. lekarze radzili by już po drugim dziecku nie miała więcej, a tu jeszcze było 3 i ,4 a w między czasie jedno poronienie, i to wszystko działo się rok po roku.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.