Menu

4 cesarka

Witam!!

Piszę do Pan w takiej dość pewnie nie typowej sprawie...otórz jestem w 38tyg ciazy ,stan po 3 cc...jutro ide do swojego ginekologa po skierowanie do szpitala juz.moje pytanie brzmi czy spotkała się Panie z taka sytuacja??czy mozliwe aby odesłali mnie jeszcze jutro do domu,boje sie dopuścić do akcji porodowej ,gdyż wiem ze jest to bardzo ryzykowne,grozi rozerwaniem macicy,pęknieciem blizny...nie ukrywam ,że chciałabym mieć juz to wszystko za sobą,co lekarz powinien wpisać na skierowaniu ,aby nasz Koszaliński szpital nie robił problemów.bede wdzieczna za porade,gdyż szukam w internecie i niestety informacji na ten temat nie ma...(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

edyta1161
 852  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża ciecie cesarskie

Odpowiedzi

edyta1161
no to tutaj się juz niczego nie dowiem..
mycha2706
Zazwyczaj się robi CC najpóźniej w 38 tygodniu,myslę ze lekarz Cię wysle ze skierowaniem i nie odeślą na pewno.Swoja drogą ja miałam dłuuugo przed 3 cesarka ustalony termin.Mój lekarz i zarazem "operator" ;) Jechał na urlop a tylko jemu pozwoliłam się ciąć. Więc dopasowalismy termin niejako pod jego plany,miał byc 1 czerwiec,póxniej stweirdzilismy, ze dzień m atki będzie fajnym dniem a wyszło 19 maja,bo dostał urlop wczesniej niż się spodziewał...
mycha2706
Pisząc najpóźniej chodziło mi o ustaloną z góry kolejną cesarkę,zebyscie tu zaraz z awanturą nie wyjechały:D
Tuptolek
CC robi się nie tylko do 38 tyg. wszystko zależy z jakiego powodu jest robione. Jeśli to ma być 4 cesarka i są wskazania, to lekarz powinien już wiedzieć co pisać. Przecież nikt nie każe rodzić naturalnie jeśli stan zdrowia ewidentnie tego zabrania, co innego jak by nie było wskazań tym razem, a od poprzedniego cc mineło sporo lat to wtedy nie wiadomo. Sama akcja, że się trochę zacznie to nic złego, bo teoretycznie powinny być 2 cm rozwarcia do cesarki, żeby macia później mogła się sama oczyścić. Ale takie pytania dziewczyny to do lekarzy trzeba kierować.
pscolka1987
Ja miałam napisane skierowanie ...bez tego mogą nie wykonać Cc ...
piasekpustyni
Edytko na pewno lekarz wypisze Ci stosowne skierowanie i nawet jak Cie przyjmą do szpitala to wiadomo że będą ciąć jak już 3x miałaś cc. powodzenia Kochana!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.