Menu

4-ro latek,a cukrzyca

witam kochane!!!
moja córcia dzisiaj miała robione badanie cukry.bylo robione naczczo i wyszło 230...a lekarz mowil ze norma dla dziecka jest 60-110,wiec jestesmy wysoko ponad norme.powiedzcie mi co dalej,jak sie potwierdzi w piatek po 2gim badaniu ze ma jednak cukrzyce to co dalej...jedni mówią ,że dostaniemy skierowanie do szpitala na badania ,inni ze do diabetologa,a ja juz nie daje rady z nerwów...tym bardziej ze kilka dni temu dowiedzielismy sie ze najmłodsza ma podejrzenie astmy (pout)(pout) mam wyrzuty sumienia...dałam im życie ,a one beda cierpieć (pout) czekam na rady...buziaki kochanienikie(prezent)

edyta1161
 511  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie cukrzyca dziecko

Odpowiedzi

elinka
chorob sobie sami nei wybieramy, to one nas znajduja, nie mozesz sie winic za to, ze twoje corki choruja!
koza54
są podejrzenia dopiero więc bądź dobrej myśli :) ja jak byłam w ciąży i robiłam badanie na cukier to mi też wyszło dużo ponad norme aż moja ginekolog oczy na mnie wywaliła i skierowała mnie na badania. okazało się, że żadnej cukrzycy nie miałam. Niech tak będzie i w tym przypadku i w drugim co do drugiej córci :) badania też czasami są błędne :)

Trzymam kciuki (prezent)
alinagj1o2
Rozumie że przejmujesz się że zdrowiem dzieci jak każdy rodzic. Spojrzyj na to z drugiej strony i ciesz się że dziecko ma np tylko astmę .Moi leczeni są na astmę i wcale nie cierpią jak ty to wyolbrzymiasz.Syn ma wadę serca ale nigdy nie miałam wyrzuty sumienia że ich zdrowie to moja wina. zobaczysz co powiedzą lekarze,jak będzie trzeba będą brały lekarstwa dziennie jak to jest w przypadku np astmy.Co najważniejsze to nie każda choroba nie wiąże się od razu z nie wiadomo jakim cierpieniem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.