Menu

4msc niemowlak i 500ml mleka...

Mały mój od ponad tygodnia nie chce mi jeść- na dobę ledwo ledwo te 400- 500ml mleka wypiję.Pytałam lekarki o to,ona na to,że mam się nie martwić...Ale już taka jestem,że się martwię,mały był trochę chory na oskrzela,i może to przez chorobę?mały nic innego nie je jeszcze,mogę spróbować podać mu kleik kukurydziany,może tym się bardziej nasyci?dodam,że na jest na bebilonie pepit od 2,5 tygodnia,przedtem był tylko na piersi...

Kasia1978
 593  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie niejadek

Odpowiedzi

aga24
Mój mały ma właśnie 4 miesiące wypja 700-800ml i je już zupki i deserki spróbuj dać deserek:)
Sardusia
moj Maly w tym wieku tez nie pil duzo mleka, martwilam sie tak jak ty i pewnie wiekszosc mlodych mam i poszlam do lekarza okazalo sie ze Maly ma opuchniete dziasla, czyli to bolace zabki okazaly sie powodem spadku apetytu lekarka nie kazala wmuszac jedzenia bo zamiast zachecic dziecko to osiagne odwrotny skutek. mozesz sprobowac dac mu albo kleik kukurydziany albo kaszke bobovita przeznaczona od 4 miesiaca z deserkow bym jeszcze nie dawala, ale to ty jestes mama i kieruj sie tym co ci twoj instynkt macierzynski podpowiada!
Iwona21
Miałam podobny problem. Podawałam mojej małej mleczko w temperaturze pokojowej ( sprawdzasz na dłoni nie za ciepłe nie za zimne) żeby właśnie nie podrażniało to cieple mleczko już obolałych dziąsełek.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.