Menu

5 dni bez kuoki u 2 miesięcznego dziecka

Dziewczyny,

Mój synek 5 dzień nie robi kupki.Zaczynam się martwić:((((Od razu mówie, że karmie go piersią tylko.Po 3 dniach dałam mu czopek glicerynowy to się załatwił i znów mija kolejne 2 dni i nie ma nic.Widze,że się pręży itd ale nie ma tragedii nie płacze ale nie ma tej kupki..czy to normalne???

Daga81
 365  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko kupka

Odpowiedzi

sara7777
mleko matki jest trawione prawie w całości stąd u maluszka możliwy brak wypróżnienia przez kilka dni.moje dzieci też tak miały. jak po tygodniu by się kupka nie pojawiła wtedy czopek.ja bym po kolejnych 3 dniach nie podawała kolejnego czopka tym bardziej że dziecko nie płacze.zawsze można poradzić się położnej,ja tak często robiłam zwłaszcza przy pierwszym dziecku.Pozdrawiam !
aniaskc20
A na jakim jest mleku ? jeśli karmisz piersią to może nawet do tygodnia nie załatwiać sie , jeśli nie płacze , nie gorączkuje to spokojnie poczekaj :) jeśli potrwa to jeszcze 2/3 dni wtedy radziła bym iść do pediatry .
aniaskc20
oj przepraszam nie zauważyłam że napisałaś na jakim jest mleku :)
Tuptolek
może wyeliminuj ze swojej diety nabiał
Daga81
Tuptolek nabiał jem w ogromnych ilościach jestem"typowym nabiałowcem" ale do tej pory nie miałam z tym problemów(pout)
olenka78
gdy moja cora,teraz juz 8-latka,miala jako taki maluszek problemy z kupka,a tez tylko karmilam piersia,pediatra kazala mi jesc duzo gotowanych,potartych buraczkow.....i obu nam to wyszlo na dobre(kciuki)
ryzawa535
dokładnie nie masz co sie martwic dzieci karmione piersia tak maja
Daga81
Olenka 78 buraczki gotowane tez jem sporo bo uwielbiam:)
Tuptolek
może ogranicz trochę te ilości skoro tak dużo jesz, a ja Ci powiem co powiedział lekarz o moim 6 latku, którego ciągle boli brzuch, że ma ograniczyć nabiał bo on fermentuje w jelitach i wytwarza bardzo dużo gazów właśnie w jelitach i stąd może Ci się maluszek tak prężyć
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.