Menu

5-latek

MAM SYNA 6-LETNIEGO KTOREGO JUZ ZAPISALAM DO ZEROWKI,JEST MOZLIWOSC DANIA 5-LATKA I NIEWIEM CO ROBIC BO MAM TEZ SYNA KTORY MA 5 LAT I NIEKTORZY MI MOWIA ZE MAM GO TEZ DAC DO ZEROWKI BO BYLO BY MI LZEJ BO NIEDLUGO DZIDZIA SIE NARODZI WIEM ZE TO MOJA DECYZJA ALE CO WY O TYM MYSLICIE(smutna)(smutna)(smutna) CZY BYLO BY LZEJ DAC DWUCH BO WTEDY OBYDWUCH MUSIALABYM PRZYGOTOWYWAC DO SZKOLY(awve)(awve)(awve)

olciae
 850  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

zerówka

Odpowiedzi

neliteli
moja znajoma też miała taką sytuację tyle ,że w tedy nie było tych szopek z zerówkami(krejzolka) wtedy babeczka błagała dyrektorkę przedszkola ,żeby się zgodziła na taki pomysł. no i dziewczynki były razem w grupie i nawet na podręcznikach szkolnych zaoszczędziła, pomagały sobie i trzymały się razem. naprawde dobry pomysł będzie ci lżej jeśli bedą razem
Kordelia
Ja na Twoim miejscu posłałabym obydwóch. Wiem,że to wiąże się z większymi kosztami, ale będziesz mogła bardziej odpocząć(gdy dzieci nie będzie w domu), a w Twojej sytuacji taki odpoczynek przyda się zanim dzidzia przyjdzie na świat:)
alinagj1o2
Ja mam taką sytuacje Bartek 6 lat idzie do zerówki w przedszkolu Kubuś 5 lat też idzie.Obydwaj zaczęli chodzić do przedszkola w wieku 2,5 roku i tam będą chodzić. Są z początku roku tak że nie mam problemu z decyzją,gdyby ten młodszy był z końca może bym się zastanawiała.Przed 1 klasą musi być przynajmniej roczne przygotowanie .Nie wiem czy będę ich puszczała razem do 1 klasy bo nie chciała bym żeby byli porównywani.Na pewno pójdą w jednym roku ale do dwóch różnych klas ,ale to jeszcze muszę przemyśleć.
JUSTYLKA
ja dałabym obu do szkoły
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.