Menu

6 miesięczne niemowlę

Ile jedzą wam obiadku i piją mleka 6 miesięczne niemowlaki? Bo moja je 4x150ml mleka mod i pół słoiczka obiadku i boję się że to za mało.

gloriaa
 309  3

Odpowiedzi

myszka838383
nie podajesz kaszki? przecieru owocowego?
kama86
Zacznij zastepowwac jedna butelke mleka obiadkiem..Powoli i spokojnie nie przejmuj sie ze nie zje za duzo bo to dla niej nowosc.Na podwieczorek mozesz dac jej owoce, ja tak robilam i nawet jak mala zjadla mi 2-3 lyzeczki to i tak sie cieszylam..
Mleko nadal jest dla dziecka wazne..
Beatka9316
Moja ma 7,5 miesiąca zjada mi 4x kaszka z mlekiem modyfikowanym po 150 lub 180 ml. Zupkę 250 ml no i w nocy zjada 100 ml mleka. no i zawsze jakiś owoc i serek albo grysik z jabłkiem (grysiku też zjada po 250 ml) Nie przejmuj się widocznie tyle jej wystarcza. Moja od niedawna tyle mi zjada tak to jadła góra po 100 ml kaszki byłam wtedy u lekarki która stwierdziła, że tyle jej wystarcza i jak będzie chciała to sama się upomni o więcej. No i tak się w końcu stało :) Hmm a może spróbuj między posiłkami podać jeszcze serek są takie dla dzieci po 6 miesiącu np. Bobovity :) Albo spróbuj sama ugotować obiadek może będzie jej bardziej smakowało niż te ze słoiczka. Moja akurat nie lubi tych ze słoiczka i nigdy nie zjada całego a jak sama sama ugotuję to bez problemu zje 250. I może próbuj zagęścić mleko kaszką może wtedy bardziej posmakuję Twojemu dziecku i zje więcej :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.