Menu

7,5zl/h to duzo czy malo??

kochane czy stawka 7,5zl na reke za godzine to duzo czy malo waszym zdaniem???chodzi tu o prace kasjerki w sklepie, praca na pelny etat

7,5zl /h to duzo czy malo???

mamaKACPERKA
 1204  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca wynagrodzenie stawka

Odpowiedzi

Panterka
To jest już stawka na rękę? Ja dostawałam 7zł/h... Też jako kasjerka.. Tyle,że za weekendy byłam inaczej rozliczana (sobota + 50%, niedziela +100%)...
mamaKACPERKA
to jest stawka na reke po odliczeniach a soboty mam normalnie placone,niedziele wolne
madusia
ja pracowalam za 5zl na reke,teraz mialam robic za 6.50zl minus podatek na umowe zlecenie
mycha2706
Matko kochana tak czytam,że dziewczyny piszą że to normalka...Mój R. ma na godzinę 14 zł i wydaje mi się to zdecydowanie za mało,a ja chcę iść do pracy wkrótce...(pout)
Panterka
@mycha, wszystko zależy od tego gdzie się chce pracować i w jakiej branży.. Ja ostatnio szukam pracy, wcześniej byłam ekspedientką u prywaciarzy i zarabiałam tak jak wyżej napisałam.. Poszłam do delikatesów pytać o pracę kasjerki, to tam mi z premią wyszło 5zł/godz. (wow) masakra jakaś.. Mój M. jest budowlańcem i zarabiałby ok 15zł/godz. ale na szczęście pracuje sam dla siebie (tzn. razem ze wspólnikiem, dzielą się 50/50), więc jest ok..
xkasiulax
bardzo mało bo jest to cena brutto więc wychodzi 5zł na godzine netto
Panterka
@kasiulka, @mamaKacperka napisała, że jest to kwota na rękę, czyli już po odliczeniu wszystkich podatków itp. brutto to by było gdzieś ok 10zł..
xkasiulax
sorry(kwiatek)
daryjka87poznan
Stawka normalna jak na kobiete.
margolcia85
jak na moje obliczenia wychodzi około 1500 zł miesięcznie - jeśli praca jest po 8 h dziennie i 5 dni w tyg. Chętnie podjęłabym taką prace i to od zaraz - mój mąż tyle zarabia sam na 3 osobową rodzinę dlatego chętnie przyjmę taka pendję!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.