Menu

7 miesiąc ciąży, 12 kg na plusie...

Jak było u Was w 7 miesiącu ciąży?

konieczko
 489  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża waga

Odpowiedzi

niki30041988
Nie pamiętam, ale 12ście kilo to ja przytyłam przez cały okres ciąży. Nie martw się to nie jest aż tak dużo, pod koniec ciąży ja wogóle nie tyłam, waga staneła w miejscu.
konieczko
niki hehe mam nadzieję, że i w moim przypadku stanie ona w miejscu :)
mloda22
7miesiac 20 kg na plusie a w dniu porodu 33kg na plusie
konieczko
a tak apropo to piszę w imieniu mojej szwagierki która jest przerażona tym że już ma 12 na plusie hehehe, mówiłam jej że to norma, ale ona wbiła sobie do głowy ze jest za gruba jest oczywiscie spuchnięta bo takie upały są .... ;) Pozdrawiamy ;)
niki30041988
Każda z nas jest inna i inaczej tyje, moja siostra w ciąży bliźniaczej przytyła 33 kilo, spuchnięta była jak balon, ona rodziła 8 marca 2009 ja 11 lipca 2009 jak szłam odwiedzić ją na porodówkę, to mało kto zauważył, że ja w ciąży byłam, bo brzuch urósł mi dopiero 7 mc na tyle by było coś widać, nawet w tedy gdy miałam bluzę sportową mało kto się mógł domyśleć, jedna pani w sklepie pytała się czy w ciąży czasem nie jestem, bo kasa obok jest dla ciężarnych wejście "bez kolejki", ale ja nie wykorzystywałam takich przywilejów. Za tow drugiej ciąży brzuch widoczny był w 20stym tygodniu, a pod koniec miałam większy brzuch niż w pierwszej, przytyłam również 12ście kilo. Waga też zależy od tego ile dziecko waży, ile wód płodowych jest.
irekzboralski
z Mikołajem w ciąży przytyłam 21 kg, w tej ciąży w 7 mcu miałam 9 kg na plusie a obecnie mam 11 kg więcej
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.