Menu

A centra rozrywki

Co uważacie o centrach rozrywki jako rozrywce dla 6-latka? Ja się ostatnio zastanawiałam nad Loopy's World tu u mnie w gdańsku i póki co słyszałam same pozytywy pod ich adresem. A wy co sądzicie? Pomóżcie!

Delores
 373  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport loopys centrum world gdansk rozrywki

Odpowiedzi

Kordelia
O Loopy's World w Gdańsku też słyszałam same pozytywne opinie, chociaż nigdy tam nie byłam (grins)
flame123
Moje dzieci też tam chodzą:) Lubią, ja mniej, bo za głośno
Panterka
My też tam jeździmy :) Moje dziecko je uwielbia, i sami latamy po zjeżdżalniach i innych przeszkodach :) Mogę też polecić Swiat Zabawy w Tesco na Chełmie http://www.lider-swiatzabawy.pl/plac/gdansk/index :) Mniejszy ale na początek można wypróbować :)
syla
Panterka ja mieszkam w Gdańsku możesz mi powiedzieć gdzie jest to Loopys World bo gdzie Tesco to wiem mieszkam na Chełmie ale tamto centrum tak mniej więcej gdzie jest w okolicach czego
Beatka2010
Ja z Vikusią jeżdze do świata zabawy w Tesco na Chełmie,głównie dla tego że mam tam 5 minut autem,15 komunikacją miejską.O Loopy's World słyszałam,ale nigdy nie byłam.Pozdrawiam mamusię z Gdańska(awve)
daryjka87poznan
Lubie takie centra rozrywki, cora zawsze wychodzi z nich zadowolona. :)
Panterka
@Syla, to jest Grunwaldzka 229, zaraz obok jest stacja BP. Za bardzo nie umiem tłumaczyć dojazdów, więc odwiedź stronkę http://www.loopysworld.pl/mod/news/city/1/ l tam powinna być mapka, a w razie czego możesz na googlach wpisać dojazd do Loopys :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.