Menu

A co z orgazmem?

Skoro juz weszlysmy na temat rozmiarow, to moze porozmawiajmy na temat naszych orgazmow. Ja osobiscie jestem szczesciara i nigdy nie mialam z tym problemow ale wiem ze sa kobiety ktore nie wiedza jak to jest. A ich partnerzy nawet nie pomysla zeby im w tym pomoc.
Chetnie dowiem sie rowniez jak to jest po urodzeniu dziecka;-) Lepiej bylo przed porodem czy to nie ma znaczenia?

Jak czesto masz orgazm podczas seksu?

JustiSam
 1112  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina seks

Odpowiedzi

nikordia
zaznaczyłam "zawsze",ale brakuje mi odpowiedzi"często"
bo zdarza sie seks bez orgazmu ,ale jest on niezwykle rzadko.
aangelek21
bardzo rzadko, ale nie nigdy, więc zaznaczyłam odpowiedz czasami.
tlolek
też mi brakuje tej odpowiedzi "często"
nie zawsze jest ale to bardziej z mojej winy (szczególnie przy niektórych anty.) ale tu nie moge nic mężowi zarzucić bo się stara żeby było ok.
Zana
podobnie jak dziewczynom brakuje mi odp "często"
ulenka091987
po pierwszym porodzie zmieniłam partnera, więc nie mogę stwierdzić, czy pierwszy poród jakoś wpłynął na mnie :), po drugim nie ma różnicy, a od zmiany partnera nie narzekam na brak orgazmu, w sumie to dopiero przy nim odkryłam co to takiego jest(grins)
patrycja21
ja zaznaczyłam czasami chciaąłbym czesto pracujemy nad tym wiec wszystko przede mna, u mnie jest duza róznica przed a po porodzie pierwszym jak i drugim długo do siebie dochodziłam potem niechec i strach do seksu i teraz jest jednak inaczej
katarzynka2404
u mnie nie ma z tym problemów,ponieważ mój kochany mąż nawet przed ślubem najpierw myślał o mnie,potem o sobie,,,za co,oczywiście bardzo go kocham i nie pozostaję mu dłużna...(prezent)(prezent)(prezent)
desdemonka
ankiete wypelnilam ..reszta to sprawy między mną a mężęm (grins)
aniol
u mnie jak z katarzynka moaz zawsze mysli o mnie a potem o sobie hihi ale co do odp to kiedys mialam z tym problem ,po porodzie jest rewelacyjnie ...
renata29
prawie zawsze:)bo zdarza się,że nie mam ale bardzo rzadko i po porodzie jest lepszy:)
xkasiulax
Nie zawsze ale często (kciuki)(kciuki) i jakoś wydaje mi się,że po porodzie jest lepiej (grins) przede wszystkim szybciej osiągam orgazm i jest bardziej intensywny (cukierek)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.