Menu

A dlaczego?

Na pewno większość z was idealnie zna to pytanie... Mój synus własnie jest na etapie „a dlaczego” miliony razy dziennie słysze to pytanie i szczerze wam powiem, że czasami mam ochotę sobie zatkac uszy żeby tego nie słyszeć. Ciekawa jestem jak b yło u was i jakie najsmieszniejsze pytania słyszałyście od waszych pociech. Mnie dzisiaj zamurowało pytanie „ A dlaczego świnka ma okrągły ryjek?” - i co odpowiedzieć?

kachna30
 1040  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

wiola30
Doskonale to znam – praktycznie cały czas jest a dlaczego, a po co itd. :) Ale podchodzę do tego z rezerwą – w końcu to oznaka ciekawości naszych dzieci! :) A najśmieszniejsze pytanie hmmm...A dlaczego noga nazywa się noga?
Marlena
Zuzka też już zaczyna zadawac takie pytanie – pytanie dzisiejsze – powstało podczas spaceru „ Mamusiu a dlaczego ja nie mam ogonka a piesek ma?” hahaha strasznie mnie to rozbawiło.
afrodyta
Najgorsze jest zadawanie takich pytań tam gdzie nie trzeba... Kiedyś jechałam z Basusiem w autobusie i mały przyglądał się pani siedzącej za moimi plecami – ja jej nie widziałam i w końcu wyparował „ mamo a dlaczego ta pani ma wąsy jak tata?” - myślałam, że się spalę ze wstydu!!!
Aagataa
Dzieciaki są świetne – i takie szczere :) Mój też już pyta i ostatnio pytał właśnie a dlaczego krowa muczy i dlaczego krowa ma łatki, dlaczego krowa ma wystające kości, dlaczego krowa nic nie robi, dlaczego krowa macha ogonem... Wszystko było na temat krowy – bo byliśmy u wujka na wsi!! Myślałam że nie dam rady!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.