Menu

A tak dla rozluźnienia atmosfery

Czy pisałyście już list do Św Mikołaja ? (grins) Ja dziś właśnie będę się za niego brała ....Tylko cholerka nie wiem o co poprosić ;)A jakie są wasze oczekiwane prezenty ;) I jak to się u was obchodzi ?Czy siadacie cała rodzina przy choince i rozpakowujecie je wspólnie ?Czy przychodzi do was Mikołaj i wam je daje (grins) ? Napiszcie jak to u was jest ;)))

domka
 560  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

święta

Odpowiedzi

domka
U mnie zawsze jest Św Mikołaj ...Piękna Wigilia ;)Przygaszamy światło ,na stole zapalone są świeczuszki ...Przychodzi Mikołaj siada wita się z nami ...Każdego woła na kolana i musimy śpiewać piosenki a babcie recytować wiersze ..Każdy dostaje prezent i jest bardzo miło ..Mikołaj siedzi z nami chwilę i ucieka do innych dzieci ;)
mycha2706
U mnie prezenty przemycam pod choinke przed kolacją,a dzieci czymś zajmuje w tym czasie i dopiero po kolacji wigilijnej mogą rozpakować.Ja chyba jestem niegrzeczna ostatnimi czasy,bo nie dostaje prezentów u siebie w domu(zla) Później idziemy do mamuni i tam tez podrzucam wszystkim jakieś drobiazgi...co roku znajdujemy wszyscy cos pod choinka mamci.U teściów jest tak samo.Zastanawiam sie czy nie zamówić w tym roku Mikołaja...chociaz prezenty pod choinka mają swój urok(kciuki)
karolincia
U nas Mikołaj przychodzi do dzieciaczków tylko i tez skromniutki
daryjka87poznan
U nas Gwiazdor tez przychodzi tylko do dzieci a my z mezem robimy sobie jeden prezent wspolny.
mala21
po wigili jedna osoba podchodzi do choinki i rozdaje wszystkim prezenty. RAczej skromne upominki
myszka838383
w Mikołaja czyli 6 grudnia..Spotykamy się w rodzinnym gronie..mój Endrju przebiera się za Mikołaja i rozdaje prezenty ( tylko dzieciom) (grins) Jeśli chodzi o wieczór wigilijny...prezenty pod choinką zostawia dzieciątko. Po kolacji wszyscy siadamy pod choinką i rozpakowujemy prezenty :)
Juli1303
Ja tam godze sie na to co tam mi mikołaj przyniesie...A mam 2 wigilie- u mnie w rodzinie i u mego męża. Razem muszę kupić ok 18 prezentów + 2 dochodzą dla naszych chrześniaków...a siadamy przy kolacji i po niej rozpakowujemy prezenty.
MamaMamutka
Mój synek owszem pisze do Świętego Mikołaja, niestety z roku na rok jego wymagania rosną i zamawia coraz to droższe i bardziej wypasione prezenty. U mnie w domu prezenty dostają wszyscy ale dorośli takie skromniutkie, za to dzieciaki istne szaleństwo.
renata29
jeszcze nie napisałam listu bo też nie wiem co bym chciała:)a prezenty znajdujemy pod choinką
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.