Menu

A tak zapytam

Powiedzcie dziewczyny jak to jest. Gdy któraś z nas zada pytanie, że tak powiem mało sensacyjne zresztą, to 4-6 ambitnych koleżanek pofatyguje sie napisac zdanie. Ale gdy trzeba się wykrzyczeć, dać sobie upust, pobawić się w śledztwo itp itd to wtedy po 65 komentarzy. To takie mało kobiece.

Matina
 665  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport kłamstwo

Odpowiedzi

Daria
Kobiety lubią sensacje...ploteczki, intrygi. Tak to jest. Ja się nie włączałam bo nie jestem w temacie. Ale na to wychodzi.
Matina
dziękuję womenn1908
kasia13_archiwum
Ale tak jest na kazdym forum...
Tematy, czesto bez wiekszego znaczenia, ale wzbudzajace sensacje ciagna sie w nieskonczonosc... w ciagu kilku minut masz 100 odpowiedzie i 1000 odwiedzajacych, podczas, gdy powazne pytanie dostanie 5 odpowiedzi i to jeszcze czesto od 1. albo 2 tych samych osob...
Matina
To po co jesteśmy na tym właśnie forum? Żeby pogadać o sprawach sensacyjnych? Sama nazwa tego forum wskazuje na jego charakter. Przynajmniej dlatego tu trafiłem. N E T M A M A!!!!!!!!!!! A nie jakiś www.pudelek.pl
Matina
No właśnie Oliwusia i MAiRa, też zadałam pytanie, o lek chodziło. Myślałam, że tu właśnie znajde pomoc i co ZERO odpowiedzi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.