Menu

a teraz znowu fotelik

zasypie was tej nocy pytaniami, nie mam czasu w dzień, dzisiaj też nas nie będzie a mam ich mnóstwo i ciągle mi się coś przypomina..
a więc, po namyśle zdecydowałam że fotelik dla małego będzie nowy nie używany, w końcu inwestycja to w bezpieczeństwo i na dłużej, chcę kupić taki rozkładany na pół leżąco bo mały często śpi w autku, a pytanie brzmi jaki model albo jaką markę mi polecacie (chodzi mi o wasze doświadczenie zawsze pewniej jak ktoś zadowolony poleci) szczerze mówiąc dla mnie one wszystkie są takie same a opisy oczywiście zapewniają ze wszystkie są rewelacyjne, więc nie znając się nie potrafię wybrać -chyba że kolor(grins)
musi spełniać następujące warunki:
*oczywiście wszystkie standardy bezpieczeństwa itp
*rozkładany do pozycji pół leżącej
*musi się zmieścić w małym aucie (corsa)
*mały jest nieco okrągły więc powinien mieć troszkę miejsca
*dosyć istotna jest cena, w tej chwili nie stać mnie na jakieś ekstrawagancję a wydatek jest pilny -ile powinien tak średnio kosztować porządny fotelik a ile waszym zdaniem to za dużo -na rynku jest pełno strasznie drogich fotelików (moja ciotka ma taki za 1000zł) a jest średnio zadowolona bo bardzo trudno się go montuje i nie jest jakoś niesamowicie wygodny... będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi -pozdrawiam (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Kubusiowa
 575  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy fotelik

Odpowiedzi

mamapati
Ja mam 0-18 rozkłada sie do pozycji półleżącej mała jeździła w nim do teraz ma 3,5 roku(kupiliśmy go jak miała 9 mies.)
Mamy włoskeij firmy Brevi(fotelik jest dość duży), ale my go montowalismy także w fiacie seitiento(czy jak to sie tam pisze) Cena koło 430 zł
Wiem ze fajne są chicco key 9-18 cena ponad 300,
i chicco neptun 9-36 cena koło 360-390 zł
Teraz ma recaro monza-15-36
szyszunia102
http://www.allegro.pl/item995140671_nowe_coneco_zenith_9_25_kg_konik_lub_50pln_bonus.html my mamy taki fotelik i jjestem z niego bardzo zadowolona. Wojtuś też czesto w aucie zasypiał.z atestami. łatwo się go montuje, pokowiec można ściągnać i wypać, wejdzie nawet do małego auta. czasami jezdze z moim bratem a on ma polo i bez trudu tam wchodzi.
Jaga80
Allegro FOTELIK PATTI MEGAMAX 9-36KG_ROŚNIE Z DZIECKIEM (numer 999644820)

Zobacz to Kochana,ja kupiłam go Młodej w grudniu jest świetny i polecam tego sprzedawcę,co prawda do małych nie należy,ale ma regulację oparcia,podnoszony zagłówek i rozszerzane boki,a gdy dziecko podrośnie można go rozebrać i zostawić samą podstawkę.Buziaki(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.