Menu

A Ty często coś gubisz?

Według wykonanej ostatnio przez Brytyjczyków ankiety, statystyczna kobieta gubi w ciągu życia rzeczy o średniej wartości około 18 tysięcy euro. Najczęściej są to kosmetyki, które zostawiamy w hotelach, taksówkach, publicznych toaletach i innych miejscach, a potem zamiast ich szukać po prostu kupujemy nowe. A jak to jest u Ciebie? Zdarza Ci się często coś zgubić? Co najczęściej?

Jak często zdarza Ci się coś zgubić?

NetMamaTeam Team
 809  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli zguba kobieta

Odpowiedzi

alinagj1o2
Nie gubię .Jak już co to zdarzyło mi się zostawić jakiś produkt w sklepie na ladzie .
clyde22
Nie stać mnie na gubienie. ;) (pokoj)(pokoj)(pokoj)
amalka
Kilka razy w roku to a dużo, nigdy to za mało (grins) Na ogół coś "zgubię" w domu i również w domu to odnajduję (kciuki)
konieczko
Mam zwyczaj zostawiania a tym samym gubienia parasolek, w moim życiu kupiłam już niezliczoną ich ilość ;)
irekzboralski
raczej nie gubię niczego a jak już mi się zdarzy to tak długo szukam aż znajdę, bo mi spokoju to nie daje
palomina
Nie gubię, raczej trzymam wszystko przy sobie, ale raz miałam przypadek że zostawiłam portfel w centrum handlowym w toalecie, ale lepiej nawet tego nie wspominać, ile stresu, ale portfel się znalazł. :)
lotna
Ciekawa staystystyka Brytyjczyków hehe mi się zdarza coś raczej gdzieś u kogoś zostawić, no ale zaraz do odzyskuję, żeby gubić to nie, jak byłam młodsza to zdarzało mi się właśnie gubić parasolki .
clyde22
Wróć! Zgubiłem obrączkę na początku małżeństwa.. Zdjąłem po coś i włożyłem do kieszeni... Wypadła przy wyjmowaniu kluczy... Mama znalazła i uratował moje małżeństwo... (pokoj)(kciuki)
goskapolak
Gubię parasolki,rękawiczki,jakieś siatki i generalnie to co mam w ręku.Czasem zdarza mi się zgubić zakupy.które przed chwilą zrobiłam(hahaha)
eurydix
Ja również prasolki (ups)
eurydix
parasolki
Jaga80
Jedyne co gubię to zapięcia od kolczyków- średnio 1 na kwartał (grins)
mammma
nie gubię. ciężko pracuję na wszystko co mam.
lola86
Rękawiczki tony rękawiczek znikło bezpowrotnie .Od dzieciństwa tak mam , moja mała też . A mój mąż notorycznie gubi czapki z daszkiem .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.