Menu

A Ty jak często uśmiechasz się w ciągu dnia?

Według najróżniejszych teorii oraz wyników badań krążących w internecie, dorosły człowiek uśmiecha się średnio 10-15 razy dziennie. Wielu uważa, że to zdecydowanie za mało. A Ty jak często się uśmiechasz? Masz jakiś sprawdzony sposób na to, żeby uśmiechać się częściej?

Uśmiecham się

NetMamaTeam Team
 758  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli dorosły uśmiech

Odpowiedzi

Beatka2010
To zależy od dnia i od tego jacy ludzie mnie otaczają,na szczęście dzięki mojej córci ten uśmiech się pojawia :-)
Anulkaa
***dorosły człowiek uśmiecha się średnio 10-15 razy dziennie****

Nie wiem skąd się wzięły te statystyki, ale chyba dotyczą ludzi z depresją ;)

Tylko przy mojej Alicji to uśmiecham się chyba z 50 razy, bo inaczej się nie da :) Nieraz to aż mi się płakać chce ze śmiechu przy jej tekstach i minkach.

A na co dzień w sklepie, w autobusie, w metrze, w przedszkolu z innymi mamami i innymi dziećmi, na kursie niemieckiego, w rozmowie z moja siostra jak dzwonie, na placu zabaw.... ogólnie uśmiecham się do ludzi których spotykam. Już mam taka naturę, a dodatkowo gdziekolwiek bym się nie pojawiła z Alicja to co chwila ktoś nas zaczepia i Alicji pyta ile ma latek, czy chodzi do przedszkola itp. i wtedy tak samo mam okazje aby się uśmiechnąć.

Niestety ostatnio przez małe osobiste problemy uśmiecham się jak się to mówi *przez łzy* ale szczery i radosny uśmiech zdecydowanie przeważa (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
irekzboralski
nigdy nie liczyłam ale na pewno uśmiecham się często (grins)
monia88
Staram się mieć cały czas uśmiech na twarzy, hmmm staram się.... ja już tak mam że uśmiech jest na twarzy u mnie :)
LaMandragora
Nieraz caly czas geba mi sie cieszy. Innym razem... od czasu do czasu. Roznie... zaleznie od wielu czynnikow: nastroju, samopoczucia itp.

Mozna sie usmiechac czesto. Umiech na stale przyklejony do twarzy bez wzgledu na sytuacje, moze natomiast wydawac sie sztuczny i nienaturalny. Takze zalezy... ;) Ogolnie czesto... ale sa sytaucje, gdy tez powaznieje. ;)
Anka88
Życie niesie ze sobą różne sytuacje, ale uśmiech mimo wszystko to zdrowie i żyje się tylko raz!
marieta26
Często bardzo często :):):)
renata29
Dla innych mogę wydawać się ponurakiem bo najczęściej mam poważny wyraz twarzy.Za to bardzo często uśmiecham się w samotności,sama do siebie :)
amalka
Uśmiecham się ilekroć myślę o moich chłopakach, więc... baaaaardzo często (grins)
czekoladka22
Zależy od dnia ale lubię się śmiać:]
mammma
uśmiecham się cały czas, bo mam beznadziejnie w pracy. robię dobrą minę do złej gry. wszystkim na złość (rofl)(rofl)(rofl)
aniol
Dla mnie uśmiech to podstawa mojego życia ,uśmiecham sie prawie cały czas ,Pracuje w sklepie i to mi bardzo pomaga .Uśmiecham się nawet do gburów i to pomaga bo sie rozweselają.Śmiech pomaga mi w problemach ,smutku ,to najlepsze lekarstwo na wszystko.Ostatnio mój szef (mam kamere w pracy wiec obserwuje.)zapytał czy ja przestaje sie kiedyś śmiać i stwierdził ze bedę długo żyła bo jestem radosna ...hahaha fajne ,i miłe.W pracy zarażam usmiechem prawie każdego klienta ,przychodza tylko po to żeby pogadać jak mają problemy ,ja to lubie bo lubie byc potrzebna i ciesze sie że moge komuś dać odrobinę słoneczka uśmiechem.Ciesze się że moje dziecko odziedziczyło to po mnie, uśmiecha sie od rana do nocy.haha .Ja jako dziecko byłam smutasem bo miałam złe dziecinstwo i bolesne i w uśmiechu znalazłam lekarstwo.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.