Menu

A Ty kim chciałaś zostać, jak byłaś mała?

...bo ja piosenkarką, jak chyba wiele z nas. Drogie NetMamy, opowiedzcie, kim chciałyście zostać jako małe dziewczynki? Nauczycielką, pielęgniarką, a może miałyście całkiem oryginalne i wyrafinowane wyobrażenia dotyczące Waszego przyszłego życia? Czy Wasze marzenie z dzieciństwa się spełniło i czy jesteście z tego powodu szczęśliwe? Opowiedzcie!

Ania
 1088  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

marzenie z dzieciństwa zawody

Odpowiedzi

MamaMaya
Ja miałam wiele planów - nauczycielka, kosmetyczka, archeolog, dziennikarka... Zostało przy tym pierwszym, ale póki co nie jestem szczęśliwa z tego powodu :( Dzisiejsza młodzież nie daje zbyt wielu powodów do szczęścia swoi nauczycielom :/
amalka
Chciałam być archeologiem, naukowcem (takim co to walczy z wirusami), podróżnikiem... Był okres, że marzyłam by mieszkać wśród Indian :) Kompletnie rozminęłam się z marzeniami (skończyłam liceum krawieckie i pedagogikę socjalną) i o ile pierwszy zawód daje mi masę satysfakcji, to drugi okazał się mega pomyłką. Planuję się przekwalifikować.
daryjka87poznan
Weterynarzem, pozniej był etap piosenkarki. :D:D:D
goskapolak
"Grabarką":),ogrodniczką,kucharką,rybakiem:)
goskapolak
Marzenia nie szczęście się nie spełniły:)
olenka78
lekarzem......i zostalo to moim niespelnionym marzeniem.....do klasy maturalnej bylam nastawiona na studia medyczne,lecz za namowa mamy nie poszlam na nie -bo "nie dasz sobie rady,bo w rodzinie nie mamy lekarza....itp"
i co,skonczylam matematyke,bo nie dostalam sie na oblegany wtedy marketing i zarzadzanie -tez za namowa mamy,ale w szkole nie chce pracowac,bo nie widze siebie jako nauczycielki.....
ehhh,gdyby mozna bylo cofnac czas.......
emiliab
Prawnikiem, nauczycielką, pisarką, chciałam mieć sklep kosmetyczny, restaurację. Obecnie jestem bardzo daleko od każdego z tych marzeń.
sara7777
w podstawówce chciałam zostać bilologiem. w liceum kosmetyczką.i to licealne marzenie zrealizowałam. tego drugiego zawodu nie zamienila bym na żaden inny.
natuuusia19
lekarzem ogolnym lub stomatoligiem:) najwiekszym paradiksem jest to, ze panicznie boje sie dentystow:) jak narazie ucze sie w kierunku transportu, ligistyki, spedycji.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.