Menu

aborcja

drogie mamy...dwa dni temu obejrzalam filmik"przezyla aborcje" i kilka innych bardziej drastycznych.Do dzis nie moge sie otrzasnac,mam przed oczami te male rozdarte cialka nienarodzonych dzieci. chcialabym wiedziec co wy myslicie o aborcji? Ja mysle ze nie dala bym rady pod rzadnym wzgledem usunac ciazy nawet jak bym wiedziala ze dziecko moze byc niepelnosprawne.

salerno
 702  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie aborcja

Odpowiedzi

daryjka87poznan
NIe Nie i jeszcze raz nie!!!!
edyta1161
w przypadku kiedy dziecko pochodzi z gwałtu i kobieta sie decyduje usunąć,oraz kiedy dziecko jest niepełnosprawne i matka wie ze nie da rady utrzymac ,poniewaz wiemy jak w naszym "super"kraju jest ,nie pomoże nikt...w tych przypadkach jestem na TAK...ale tylko w tych 2 przypadkach.osobiście jestem matka 3 kochanych córeczek i wiem ze jakby byo 4te to bym nie usuneła.
Zana
przed każdą aborcją kobieta powinna obowiązkowo obejrzeć film "niemy krzyk" żeby widziała jak szczypce rozgniatają jej dziecko .... tyle na ten temat bo temat rzeka.
emikacpi
jestem przeciwna !
Matina
Tak jak edyta1161.
tymianek
Nie mnie decydować o ciąży innych kobiet i innym o mojej, niech każdy podejmuje sam decyzje zgodne z własnym sumieniem , a innym wara od tego - tyle w temacie.
MiJa
KAŻDY ma prawo do życia...
amalka
Są ściśle określone wyjątki... Nie będę się powtarzała. Ten temat był niedawno poruszany (kwiatek)
Niegrzeczna
Jak dla mnie to jest indywidualna sprawa, sama bym tego nie zrobiła ale nikomu nie mogę zabronić czy nakazać aby to zrobił. Potępiać też nie zamierzam bo to nie moje ciało, nie moja decyzja i nie ja poniosę konsekwencję
Niegrzeczna
Jak dla mnie to jest indywidualna sprawa, sama bym tego nie zrobiła ale nikomu nie mogę zabronić czy nakazać aby to zrobił. Potępiać też nie zamierzam bo to nie moje ciało, nie moja decyzja i nie ja poniosę konsekwencję
madziullka
http://peb.pl/polska/294883-aborcja-na-yczenie-jestem-za-wy-6.html

poczytajcie. i o filmiku niemy krzyk i co sadza inni o aborcji itp.
elizka
Aborcja jest drugą przyczyną śmierci na świecie
(placze)(placze)
babooshka
chyba wiem o który film Ci chodzi (oglądałam go na youtube), niesamowite świadectwo, a aborcji jestem przeciwna...
JustiSam
Ja tez ogladalam. Masakra.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.