Menu

ADHD czy co??

Pomocy kochane! Mój 13-miesięczny synuś od jakiegoś tygodnia jak się bawi i coś mu wypadnie, albo czegoś mu nie dam to uderza głową ze złości w podłogę, w łóżko, w ścianę po prostu coś twardego co ma obok siebie, a potem strasznie płacze... Chodzi z siniakiem na czole biedak... Czy powinnam się martwić czy może to jakieś głupie przyzwyczajenie i wyrośnie z tego?

chwiejna
 749  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie złość dziecka

Odpowiedzi

domiska
moja tez miala taki okres,wyrosla:)
Mandarinios
Charakterek Kochana :) ale jeśli naprawdę robi sobie krzywdę to porozmawiaj z pediatrą.... Dziecko w tym wieku to nie jest już słodkie maleństwo, które leży i kwili biernie poddając się opiece rodzica.... Jest indywidulistą, któremu ujawniają się cechy charakteru, w sposób nie zawsze oczekiwany przez rodzica.... :)
olciae
ja niewiem ale kuzynki maly to jak glowa tak uderzal to stwierdzono u niego inna chorobeale zapomnialam nazwe,najlepiej powiedz o tym lekarzowi
Kacperek2008
Kurcze Kacper tez jest taki straszny nerwus!!! Miejmy nadzieje ze to zniknie z wiekiem
ADAMSKA98
mój też czasem uderz wcos twardego i też ma pelno śinców na czole ,dzieci maja taki etap w zyciu ,np; moj starszy syn bił sie sam po twazy jak byl maly i mu pszeszlo
tlolek
charakterek...mój jak coś jest nie po jego myśli to robi wredną małpicelle czyli się drze i gryzie ale nie siebie(grins)
Mandarinios
no i warto też odwracać uwagę w takich momentach np robiąc głupią minę czy dawać zabawkę itp... Mój też szaleje, nie martw się :) potrafi nawet ugryźć jak Kubuś @tlolka :D
olciae
kasia13 oooo wlasnie o autyzm mi chodzilo
monilajsa
to charakterek na ADHD za wcześnie objawia się to bodajże w wieku przedszkolnym
chwiejna
charakterek to on rzeczywiście ma! dziękuję za odpowiedzi, które mnie pocieszyły mam nadzieję, że szybko mu przejdzie, wczoraj niby był spokojniejszy trochę :)
Achcha
syn mojej siostry ma ADHD ale on był przemiłym dzieciątkiem na początku..... a Twó chyba przechodzi bunt i poddaje Cię próbie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.