Menu

adwokat

Laski mam problemik. Mam dosc nie fajna sprawe w sadzie jako poszkodowana. Dzieki mnie siedzi trzech kolesi. Owi panowie maja cztery papugi ja mam tylko jedna, ktora wedlug mnie jakos sie za bardzo nie interesuje sprawa. Sprawa jest wygrana, bo sprawiedliwosc po mojej stronie, no ale papugi ich zaczely sie panoszyc na sprawie. Robia co chca a
ma papuga pozwala(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) sedzina tez do dupy. Bo jak zeznawalam to tez im nie zwracala uwagi ze te same pytania tylko w innej formie. Maglowaly mnie papugi 7h!!! No i co mam robic. Papudze mej nie ufam, bo jeszcze mam pare atutow aby nie ufac. Dalam mu 2500 wiec powinien sie kur.. troche starac, a on nic. Chyba ze to jest przyczajony tygrys ukryty smok(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) co mam robic z nim?

mamuska926
 550  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Szkoła i Kształcenie adwokat

Odpowiedzi

mamuska926
jak jest tu jakas mamusia prawnik z mila checia pogadam o kompetencjach lub taktyce mojego adwokata(pout)(pout)(pout)
Zana
jeśli sprawa jest wygrana i sprawiedliwość po Twojej stronie po co Ci papuga ???
Milki
mamuska926 to chyba jakaś taktyka adwokatów bo adwokat mojego brata tez nic nie robi tylko pisze o odroczenie sprawy bo on musi wyjechac, miał dwa tygodnie na zlozenie wniosku w sprawie (a nie ukrywam ze jest dośc skomplikowana) a tu za tydzien rozprawa a on dopiero dzis wzial sie za to. a opinie o nim są praktycznie same chwalące.
LadyNefretete
zaden adwokat nie jest wart danych mu pieniedzy ..... moim zdaniem kase powinno sie dawac po zakonczonej sprawie
Magdzik
My też wygraliśmy sprawę z towarzystwem ubezpieczeniowym, to na ostatnich rozprawach byli pełnomocnicy adwokata, którego wynajęliśmy. A żeby się od niego samego czegoś dowiedzieć, to graniczyło z cudem - zawsze pośredniczyła jego asystentka(krejzolka)(krejzolka)
mamuska926
zaba@ ja nie pytalam czy papuga mi jest potrzebna, bo gdyby nie byla bym jej nie brala.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.