Menu

Akcesoria przydatne podczas karmienia piersią

Jakie akcesoria wydały ci się szczególnie przydatne podczas karmienia dziecka? Używałaś kapturków na brodawki lub poduszki do karmienia? Czy używałaś jakiś specjalnych środków do pielęgnacji pogryzionych brodawek? Co w twoim odczuciu bardzo się przydało podczas karmienia piersią? Ciekawi jesteśmy waszych opinii.

Ania
 1337  10

Odpowiedzi

patis9
Ja uzywalam kapturkow do karmienia i masci "bephanton" chyba taka nazwa byla ...I odciagacz pokarmu byl bardzo przydatny .
emikacpi
kapturki , oraz dobry odciągacz (kciuki)(kciuki)
moniczek
ja miałam okropny problem z brodawkami ale obyło się bez kapturków...również używałam maści bepanthen oraz samego mleka do smarowania brodawek co poleciła mi położna i uporaliśmy się z problemem
mala21
dużo cierpliwości.... mnie jej szybko zabrakło
olkab
ja na początku musiałam używać kapturków, ale na szczęście synuś szybko sam złapał brodawę. Poza tym przydaje mi się bardzo laktator(kiedy wychodzę z domu np na zakupy zostawiam odciągnięty pokarm dla Filipka). A co również mi się bardzo przydało to...pieluchy tetrowe:)zakładam je na noc i dzień pod biustonosz, a kiedy gdzieś wychodzę zakładam wkładki latacjne:)
daryjka87poznan
Bardzo mi sie przydaly kapturki bez tego nie dalo by chyba rady zeby mala cycusia ciągła.
irekzboralski
poza piersią dla mnie niezbędne były nakładki na brodawki firmy AVENT...uratowały karmienie..
mammma
maść medela (pure lanolin) i laktator ręczny medela. wszystko kupiłam na oddziale w szpitalu.
wkładki laktacyjne były bardzo przydatne, bo mleko sączyło mi się od połowy ciąży (a propos, wiele osób myli to z oznakami przedwczesnego porodu, nic bardziej mylnego).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.