Menu

Aktywność fizyczna

Uprawiacie jakieś sporty? Chodzicie na basen, na aerobik, biegacie, chodzicie po górach, jeździcie na rolkach? Czy lubicie aktywność fizyczną? Czy mama jest w stanie wygospodarować czas na uprawianie sportu? Podzielcie się swoim zdaniem i swoimi zamiłowaniami.

Ania
 1110  4

Odpowiedzi

daryjka87poznan
A ja mam zaczac łowic rybki ale nikt ze mna nie chce :(
Kordelia
Staram się być osobą aktywną ........
dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze ( raz w tygodniu funduję sobie taką dłuższą 60-70 km przejażdżkę. Kiedyś też ćwiczyłam w domu ( ale teraz już mi się niestety nie chce)i sporo chodziłam po górach ( teraz nie ma mi kto zostawać z dziećmi, więc będę to robiła nadal jak podrosną ). A zimą jak odstawię rower to chciałabym zapisać się na jakiś aerobik :)
amalka
Kilkanaście lat temu biegałam 6 km rano, 6 km wieczorem, 12 km rowerkiem (nad jeziorko), pływałam (w jeziorku hihi) i ćwiczyłam (po 10 minut w przerwach po każdym przebiegniętym kilometrze) Teraz jedyny mój sport to ćwiczenia izometryczne bo się mi zachorowało ale niedługo częściowo wrócę do dawnej aktywności. Generalnie- obecnie niewiele mam czasu dla siebie ale za Krzysiem też muszę się "naganiać" :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.