Menu

Aktywny wypoczynek czy błogie leniuchowanie?

W jaki sposób odpoczywacie najlepiej? W ciągłym ruchu czy leżąc błogo do góry brzuchem? Raczej spacer po lesie czy mała drzemka? Macie w ogóle czas, żeby odpoczywać? Jak to jest z tym czasem i formami odpoczynku u nas mam? Opowiedzcie!

Ania
 946  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport odpoczynek czas wolny

Odpowiedzi

alinagj1o2
Różnie to bywa.Mam wolne tylko w niedzielę.Czasami tak jestem padnięta że nie chce mi się nigdzie wychodzić. Do kościoła z dziećmi i potem leniuchuje w domu. Czasami wyjeżdżamy całą rodzinką na wycieczkę rowerową .Zabieramy koc jedzenie,kąpielówki i nie ma nas cały dzień.
W wakacje przeważnie jechaliśmy nad może,w tym roku Góry Świętokrzyskie. Mam dzieci w takim wieku że nie muszą być pod kontrolą 24 ha. Jest dużo więcej luzu niż jak byli młodsi.
karolcia514
Dla mnie najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest aktywny wypoczynek - czyli dużo ruchu na świeżym powietrzu.
goskapolak
Z racji tego,że w dni powszednie wożę tyłek autem staram się w weekendy dużo się ruszać- rolki z córką- jeździmy nawet na rolkach na zakupy,rower albo snowboard zimą.Moja córka jest bardzo energiczna i trzeba tak planować jej wolny czas,żeby była zmęczona.Wtedy jest szczęśliwa:)
Ada3610
aktywny i to bardzo
clyde22
Odpoczywam pracując fizycznie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.