Menu

Alergia

Mam pytanie;moja córcia dostała strasznej wysypki na rączce,brzuszku i nóżce(tylko prawa strona).Byłam z nią już 3razy u lekarza i stwierdził że to alergia pokarmowa.Drogą prób i błedów będziemy szukać na jakie produkty jest uczulona.Najgorsze jest to że Ania cały czas się drapie i wcale jej to nie znika a nawet wydaje mi się że jest gorzej.Może któraś z mam miała podobny problem?Z góry dziękuję za pomoc.

urszulawiercigroch
 804  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko uczulenie

Odpowiedzi

krasna1
jak napisałaś tylko o jednej stronie to pomyślałam półpasiec,ale on strasznie boli a nie swędzi.
jeśli miałaby to być alergia to niekoniecznie pokarmowa bo moja córka też przechodziła przez różnego rodzaju wysypki i także miałam eliminować coś tam z jej diety a na końcu okazało się,że jest wziewna.
A dostała Zyrtec albo coś podobnego aby załagodzić świąd?
urszulawiercigroch
Dostała Zyrtec 2razy po 5 kropli i Fenistil w kroplach też 2 razy po 5 kropli.Wcześniej miała nawet Encorton tabletki sterodowe i maść sterydowa i nic nie pomogło.Już sama nie wiem co mam jej dawać jeść.
krasna1
to dziwne,że po takiej dawce leków ją nadal swędzi.
Może poszukaj jakiegoś dobrego alergologa
emilia27
moja 13 miesięczna córka również to samo terraz ma . Byłam u lekarza i dał zyrtec po 10 kropli na noc. na razie nie widzę poprawy. z tym że moją małą to nie swędzi a encorton w maści też miała.
Mamusica2008
Mój synek też ma alergię i również zażywa Zyrtec i Fenistil jak swędzi, ale alergolog przepisał nam maśc na większe swędzenie niesterydową Elidel jest dośc droga ale mojemu maluchowi pomaga (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.