Menu

ALERGIA NA GLUTEN

Witam Was mamunie!
Powiedzcie mi jak u Waszych dzieci objawiało się uczulenie na gluten?U mojej córki na rączkach pojawiły się suche plamki z małymi rankami.Lekarka na wczorajszym szczepieniu zasugerowała że może to być uczulenie na gluten ale sama nie była do końca pewna.Zaleciła odstawić wszystkie produkty mleczne i pieczywo,ale dla mnie to dziwne,bo Tosia zawsze była karmiona tm samym mlekiem,od dawna je jogurty i inne potrawy mleczne....Poradźcie co robić.Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi,pozdrawiam.

euphoria29
 972  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko alergia

Odpowiedzi

Achcha
Alergia na gluten objawia się brdziej spektakularnie. Ja też mam takie plamki na przedramionach i mój mały też w tym samym miejscu i nie mam pojęcia co to bo co inny lekarz to nowa teoria.
JUSTYS
tez myślę że to AZS
ADAMSKA98
zeby stwierdzic nie toleracje na gluten musisz zrobic przesiewowe badanie kwi ja wlasnie mam z synem skierowanie do szpitala na oddzial gastoskopijny i tam beda mu robic badania ,i zadnych objawow nie ma
euphoria29
Tosia ma 12 miesięcy.Kasiunia987 te plamki przypomiają liszajki to fakt.Jeśli chodzi o stolce to od jakichś paru dni mają kwaśny zapach ale myślę że to po kiwi, bo odkąd zaczęła je jeść to takie stolce się pojawiaja.Dziewczynki dziękuję za Wasze odpowiedzi.(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.