Menu

alergia na gluten

Witajie kochn mamusie!!!! Mam pytanko od 2 dni poaje mojej 5 miescrci po pół łyżeczki kaszki z glutenem, dziś w nocy mała zrobiła 4 luzne kupki. Tak sie zastanawiam czy to mze allergia na ten gluten , bo czesniej mała robuiła śliczne papki, Cz ma podawac gonadal, czy mze odczekac. Malutka teraz je b. duzo. mleczka kleikiem i kaszką , jbuszkozupli marchewkowe, ale po tym wsystkim miała super kupki, czy u waszych szkarabów tez tak było z tym glutenem???

Majeczka2010
 650  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie kupka glutn

Odpowiedzi

Iwona1977
Szczerze to troche jezyk sobie polamalam czytajac , mnie sie wydaje ze troche za wczesnie podajesz tego rodzaju gluten

Kaszka manna, tak jak większość tego typu produktów (oprócz ryżowej i kukurydzianej), zawiera gluten, który zbyt wcześnie włączony do diety dziecka, może wywołać uczulenie bądź nietolerancję. Postarajmy się do tego nie doprowadzić.Kaszę mannę można zacząć podawać od 10. miesiąca życia, ale najbezpieczniej zrobić to dopiero powyżej pierwszego roku, kiedy dziecko już otrzymywało pieczywo i nie było niepokojących reakcji. Do tego czasu zupełnie wystarczające jest spożywanie kaszki kukurydzianej czy ryżowej.
Majeczka2010
juz sama niewiem , piediatra mi zaleciła abym juz wprowdziła po pół łyzeczki, teraz mała zrobiła kpke w której jest krew i śluz, wiec chyba macie racje jest jeszcze za wczesnie
Majeczka2010
Bede dawac jej kaszki i kleiki bzlutenowe
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.