Menu

alergia na kurz i roztocza

Witam!! Jakie sa objawy uczulenia na kurz i roztocza? Mój syn ma podejrzenie tej alergii,jednak nie wiem jak to sie moze objawiac.. Mój syn ma tylko wysypke na rekach i nogach.

jolla30
 1018  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie alergia

Odpowiedzi

tymianek
(kwiatek) mój mąż jest między innymi uczulony na kurz i roztocza , u niego objawiało się to ( bo teraz bierze szczeponki na alergie): łzawieniem oczu, kichaniem, zatkanym nosem, drapaniem w gardle.
Wysypkę dostawał tylko od alergenów pokarmowych ( uczulony jest na seler), nigdy na alergeny wziewne.
MamusiaKubusia
moja alergia na roztocza tez tak samo sie objawia-swedzenie i łzawienie oczu, zatkany, cieknący nos, pieczenie i swedzenie podniebienia ...wydaje mi sie,ze wysypka, to raczejz alergii pokarmowej(prezent)
madusia
ja jestem tez m.in.na kurz i roztocza na i np.kicham,smarkam-leci mi z nosa jak z kranu,oczy mi swedza tak ,ze mam ochote czasem je wydrapac
Anek
mój syn też jest uczulony na kurz,roztocza.Tak sie to zaczeło od 2 lat,ciągle mi chorował na górne drogi oddechowe i do tego katar,w miesiącu nawet chorował ze 2-3 razy,po czym dostalismy sie do alergologa i zrobilismy testy,gdzie wyszło na co jest uczulony.Do tego jeszcze ma astme,musze mu robic inhalacje.(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.