Menu

alergia na mleko

Witam net mamy!
Mam pytanie, czy alergia na mleko może objawiać się tylko zwiększoną ilością stolców? Mój 6 miesięczny synek odkąd pije Bebiko 2 robi kupki 4-5 razy dziennie i są one ze śluzem. Kiedy byliśmy na piersi robił raz na dwa dni ale były takie wodniste. Lekarka stwierdziła że skoro nie ma innych objawów wysypki itp. to nie jest to alergia. Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

agatka27
 723  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie mleko dziecko alergia

Odpowiedzi

margolcia85
Mój syn miał alergie na mleko, wlasnie po Bebiko, ale po 1 miał wysypke na cąłym ciele no i luźne kupki, po zmiane mleka na Humanę poprawił się stolec, ale po pewnym czasie bylo gorzej bo mial zaparcia, zmienialiśmy mleko chyba na kazdy gatunek jaki jest na naszym rynku a na koncu okazalo się że toleruje tylko NAN, w czasie zmian i eksperymentów byliśmy na bebilonie i nie było innych objawów jak kupka wodnista i chyba z 10 dziennie, lekarz postanowił odstawić mleczko wogole i dawałam NESTLE SINLACK czy jakoś tak to się nazywa(to jest kaszka zborzowa która nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek mlekiem) po czym po roku picia SINLACKu pozbyliśmy się alergii i mój syn ma dziś 3 latka i pije już tylko krowie mleczko i jest wszystko ok! Także na moje może to być alergia, ale nie wiem nie jestem lekarzem, choć oni nie zawsze maja rację.
andziabuziak
mój syn często robił kupkę ale nie była ona wodnista wiec nie było czym się martwić :) za to na nan miał wysypkę na ciele ...a bebiko Ładnie przechodził (kciuki) piszę przechodził bo od 6 miesiąca podaję mu mleko 1,5% z kaszką manną :) i od tamtej pory był najedzony i przesypia całe noce (prezent)
PatrycjaM
jak dla mnie to alergia. Szczególnie ten śluz. co do SINLACKu Kasza, podawałam jako włąśnie kaszke np. z owocami(mus) ale po jakimś czasie się okazało ze tak jest bardzo dużo cukru. Nie chciałąm go przyzwyczajać do słodkiego smaku jako posiłek. Kupowałam kaszke nie mleczną i dodawałam mleka, u mnie akurat pierś.
Zobaczysz co lekarz wam powie, ale ja bym zmieniła mleko. (awve)
PatrycjaM
Acha przecież lekarka stwierdziła ze to nie alergia! sorry pisząc zapomniałam o tym.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.