Menu

Alergiczna ciężarna ...

Hej kobitki!
Czy jest wśród Was jakaś mama, która jest alergiczką? Jak czułyście sie w ciąży? Czy brałyście jakieś leki czy wszystko odstawiłyście? Ja brałam Telfast, ale jak tylko dowiedziałam się o ciąży od razu odstawiłam. Kiepsko się czuję bez jakiejkolwiek ochrony z tej strony (placze) Pyłki jeszcze jakoś zniosłam, natomiast chyba alergia na pleśnie jest najgorsza, szczególnie teraz, gdy na dworze wilgotno (placze) Rano budze sie z piekącym gardłem, każde wyjście na dwór kończy sie katarem i piekącymi i swędzącymi oczyma ... brrr podobno Avamys do nosa jest dopuszczony dla ciężarnych. Pytam Was tutaj, chociaż muszę sie chyba znów wybrać do alergologa, ale tam jak zwykle trzeba czekać parę miesięcy ... (zla)
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

MamusiaKubusia
 530  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciężarna alergia

Odpowiedzi

justii34
Moja bratowa jest alergiczką,dogryzało jej to w ciąży ale obyła się bz.leków nie chciała i przeyrwała ale niestety TYMUŚ I ZUZIA też są alergikami(pout)
isiorek
ja byłam odczulana parę lat, jak się dowiedziałam o ciąży przerwałam leczenie i odstawiłam wszystko, unikałam alergenów i jakoś to lato mi minęło, po porodzie nadal nic nie biorę i jakoś tam jest. córa jest na 80% też alergikiem
MamusiaKubusia
ja tez próbuję unikać alergenów, ale niestety ciężko jest z moja alergią, szczególnie gdy pada deszcz i wszędzie mokro, a ja mieszkam na wsi -obok mnie zarośnięty sad :/ boję się tego, ze po prostu ciągle będę podziębiona-bo zazwyczaj takie są skutki mojej alergii, a do tego podwyższona temperatura :( mój syn też niestety jest alergikiem, choć testy nie wykazały, to lekarze mówią, ze to tylko kwestia czasu .... zawsze tak jest, gdy alergikiem jest mama :( (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.